021-28429840

پشتیبانی سریع

جستجو

کشور: ایتالیا

 اطلاعات کلی درباره تحصیل در این کشور 

ایتالیا کشوری در جنوب اروپا و با جمعیت حدود 60 میلیون نفر است. از شهرهای مهم ایتالیا می توان از رم، میلان، ونیز، ناپل، تورین، پادوا و بولونیا نام برد. این کشور توریستی از لحاظ اقتصادی پیشرفته و جزء 5 کشور برتر اروپا است. واحد پولی این کشور یورو است و از اعضای اتحادیه اروپا، منطقه یورو و حوزه شینگن است.
دانشگاه های معتبر و بین المللی، فرآیند پذیرش راحت، ارائه بورسیه تحصیلی یا بورسیه استانی، سهولت اخذ ویزا و هزینه تحصیل پایین از مزایای کلیدی تحصیل در ایتالیا و مهاجرت تحصیلی به ایتالیا است. علاقه مندان به تحصیل در ایتالیا می توانند به زبان انگلیسی و ایتالیایی در این کشور تحصیل کنند.
رشته های پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی، هنر، معماری و رشته های مهندسی از گزینه های مناسب جهت تحصیل در ایتالیا هستند. دانشگاه های ساپینزا، میلان، پیزا، بولونیا، پلی تکنیک میلان، پادوا، تورین، تورورگاتا و سیه نا از بهترین دانشگاه های ایتالیا هستند.

شرایط و هزینه زندگی در این کشور

پادکست های مرتبط با این کشور

ویژگی ها و شاخصه های کشور ایتالیا و مهاجرت تحصیلی به ایتالیا

دوره های آمادگی آزمون آیمت ایتالیا در مجموعه آریا دانش

دوره پری مدیکال آریا دانش ویژه آمادگی آزمون های ورودی پزشکی دانشگاه های اروپا

مقالات بلاگ مرتبط با این کشور

دوره جامع فشرده آمادگی آزمون آیمت ایتالیا 2024

زیست شناسی + شیمی + ریاضی و فیزیک + استدلال منطقی و اطلاعات

4.5 ماهه

شروع کلاس ها: اردیبهشت ماه 1403

حضوری | آنلاین
_ همراه با کتاب های آموزشی رایگان _ همراه با جلسات رایگان مشاوره اخذ پذیرش‌، بورسیه استانی و ویزای تحصیلی ایتالیا _همراه با کوئیز های هفتگی _ همراه با آزمون های جامع شبیه ساز آیمت ایتالیا