021-28429840

پشتیبانی سریع

جستجو
امتیاز دهید

کالج آریا دانش

مشاوره | آموزش | پذیرش | ویزا

کالج آریا دانش یک مجموع تمام خدمت در زمینه پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی از دانشگاه های معتبر سراسر جهان بویژه کشورهای اروپایی است. آریا دانش در بخش های مشاوره، آموزش، پذیرش و ویزا همراه متقاضیان علاقه مند به تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی می باشد و مسیر هموار و مطمئن را در راستای رسیدن به یک مقصد درخشان و طلایی برای آن ها فراهم می کند. دوره های آموزشی پری مدیکال جهت موفقیت در آزمون های ورودی دانشگاه های معتبر اروپا از اصلی ترین خدمات آریا دانش است. مشاوره تخصصی در امور پذیرش، بورسیه و ویزای تحصیلی از دیگر خدمات آریا دانش است.

کالج آریا دانش برگزار کننده دوره های آمادگی آزمون ورودی پزشکی دانشگاه های اروپا از جمله دوره پری مدیکال یا MFP، دوره آمادگی آزمون IMAT ایتالیا، دوره آمادگی آزمون های BMAT انگلستان و MCAT آمریکا می باشد. همچنین دوره آمادگی YOS ترکیه، دوره آمادگی آزمون SAT آمریکا و همچنین دوره های زبان انگلیسی از جمله دوره زبان انگلیسی عمومی و IELTS نیز در آریا دانش برگزار می شود. همچنین دوره های دیپلم های بین المللی A-Level انگلستان و IB اروپا با بالاترین شاخصه های کیفیت برگزار می گردد. این دوره ها با الگوبرداری از کالج های معتبر اروپایی برنامه ریزی، تدوین و اجرا می شود.

ویژگی ها و شاخصه های کالج آریا دانش

برنامه آموزشی استاندارد

اساتید مجرب و متخصص

پشتیبانی و نظارت مستمر

آزمون های آزمایشی

آموزش حضوری و آنلاین

مشاوره پذیرش و ویزا

ارتقاء درصد قبولی دانشگاه

راهنمایی اخذ بورسیه

منابع آموزشی معتبر

داشتن اطلاعات و دانش کافی در مورد شرایط اخذ پذیرش، هزینه های تحصیل و زندگی، شرایط دریافت ویزای تحصیلی بویژه در کشورهای اروپایی از جمله کشورهای ایتالیا، انگلستان، مجارستان، جمهوری چک، لهستان، ترکیه، روسیه، اسپانیا، اسلواکی، استونی، لتونی و …. و همچنین کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا و نیوزیلند در تمامی مقاطع تحصیلی بسیار اهمیت دارد. از این رو وب سایت آریا دانش اطلاعات جامعی را از حدود 100 دانشگاه معتبر از این کشورها در اختیار علاقه مندان قرار داده و به عنوان یک منبع موثق نقش مهمی در آگاه سازی و تصمیم گیری صحیح علاقه مندان به تحصیل در خارج از کشور دارد.