آریا دانش | دوره های آمادگی آزمون های پزشکی اروپا

وبلاگ آریا دانش

مطالب مفید و کاربردی جهت تحصیل در خارج از کشور

منابع هوش و اطلاعات عمومی آزمون آیمت ایتالیا

منابع هوش و اطلاعات عمومی آزمون آیمت ایتالیا 800 474 آریا دانش

منابع هوش و منطق آزمون آیمت ایتالیا و همچنین کتاب های مناسب اطلاعات عمومی آزمون آیمت موضوعی است که در این مقاله درباره آن صحبت خواهیم کرد. کشور ایتالیا را می‌توان یکی از محبوب‌ترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی به شمار آورد. برای محبوبیت کشور ایتالیا در زمینه مهاجرت تحصیلی علل گوناگونی وجود دارد. شاید مهم‌ترین این علت‌ها پذیرش آسان در دانشگاه‌های معتبر این کشور باشد. البته هزینه مناسب تحصیل و پرداخت بورسیه‌های متنوع به دانشجویان کشورهای جهان سوم نیز انگیزه بسیار مهمی در جذب دانشجویان به سمت کشور ایتالیاست.

ادامه مطلب

آزمون ماک آیلتس دانشپذیران دوره های آمادگی آزمون IMAT ایتالیا

آزمون ماک آیلتس دانشپذیران دوره های آمادگی آزمون IMAT ایتالیا 1280 622 آریا دانش

این آزمون به شکل آزمون شبیه سازی شده آزمون آیلتس (ماک) در مجموعه آریا دانش ویژه دانشپذیران دوره آیمت ایتالیا برگزار شد. در این آزمون تمامی مهارت های لیسنینگ، رایتینگ، ریدینگ و اسپیکینگ در جهت ارزیابی سطح زبان انگلیسی دانشپذیران مورد آزمون قرار گرفت. این آزمون در انتهای دوره فشرده یک ماهه پری آیلتس از دانشپذیران گرفته شد.

ادامه مطلب

داروسازی بدون کنکور در ترکیه 2022

داروسازی بدون کنکور در ترکیه 2022 800 593 آریا دانش

رشته داروسازی یکی از سه رشته پرطرفدار در رشته های علوم پزشکی برای تحصیلات آکادمیک در سراسر دنیاست. فارغ‌التحصیلان رشته داروسازی علاوه بر موقعیت اجتماعی مناسب، فرصت‌های شغلی عالی و درآمدزایی را نیز در اختیار خواهند داشت. تحصیل در رشته داروسازی در اکثر دانشگاه‌های معتبر دنیا نیازمند قبولی در کنکور یا آزمون ورودی است. تلاش برای قبولی در این آزمون‌ها، علاقه‌مندان به تحصیل در رشته داروسازی را با چالش‌های زیادی مواجه می‌کند. خبر خوبی که برای علاقه‌مندان به تحصیل در این رشته داریم این است که امکان تحصیل داروسازی بدون کنکور در ترکیه وجود دارد! برای اطلاع از شرایط و جزئیات این فرصت طلایی با ما در ادامه مقاله همراه باشید.

ادامه مطلب

تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور در ترکیه 2021

تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور در ترکیه 2021 800 454 آریا دانش

تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور در ترکیه موضوعی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت. همانطور که می‌دانید رشته دندانپزشکی یکی از پرطرفدارترین رشته‌ها در میان متقاضیان تحصیل در دانشگاه‌ها در سراسر دنیاست. از طرفی ظرفیت پذیرش دانشگاه‌های معتبر در رشته دندانپزشکی بسیار محدود است. این عوامل پذیرش در رشته دندانپزشکی را برای علاقه‌مندان به آن دشوار نموده است‌. در کشور ما ایران نیز سدی به نام کنکور مانعی جدی برای ورود به رشته دندانپزشکی به شمار می‌رود.

ادامه مطلب

گزارش ویدئویی دوره های آمادگی آزمون آیمت ایتالیا 2021_2022

گزارش ویدئویی دوره های آمادگی آزمون آیمت ایتالیا 2021_2022 1659 929 آریا دانش

گزارش ویدئویی از جلسه آزمون تعیین سطح و بورسیه دوره های آمادگی آزمون IMAT ایتالیا. در این جلسه، علاوه بر معارفه اساتید با حضور دانشپذیران، برنامه کلاس های آموزشی دوره 8 ماهه آمادگی آیمت به دانشپذیران ارائه شد.همچنین آزمون تعیین سطح و بورسیه در دروس انگلیسی، زیست شناسی و شیمی نیز به شکل مصاحبه تخصصی برگزار گردید.

ادامه مطلب

تحصیل در اسپانیا 2021

تحصیل در اسپانیا 2021 800 400 آریا دانش

تحصیل در کشورهای اروپایی برای دانش‌آموزان و دانشجویان کشورهای مختلف از جذابیت زیادی برخوردار است. کیفیت بالای سیستم آموزشی و مدرک تحصیلی معتبر مهم‌ترین مزیت‌های تحصیل در این کشورهاست. سطح بالای رفاه زندگی و آزادی‌های اجتماعی در این کشورها نیز مهم‌ترین جاذبه‌های اقامت در آن‌ها به شمار می‌رود‌. کشور اسپانیا یکی از جذاب‌ترین مقاصد مهاجرت تحصیلی در بین کشورهای اروپایی است. تحصیل در اسپانیا که عضو شینگن است شامل پایین ترین هزینه های تحصیل در بین کشورهای اروپایی است. اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در اسپانیا هستید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

تحصیل در لتونی

تحصیل در لتونی 800 400 آریا دانش

تحصیل در کشورهای اروپایی، در میان نسل جوان در کشورهای در حال توسعه، محبوبیت فراوانی دارد. موقعیت اجتماعی خوب، شغل مناسب و به طور کلی آینده‌ای درخشان مهم‌ترین انگیزه دانش‌آموزان و دانشجویان از تحصیل در اروپاست. کشور لتونی یکی از کشورهای اروپایی است که به مقصدی برای مهاجرت تحصیلی دانش‌آموزان و دانشجویان بین‌المللی تبدیل شده. تحصیل در لتونی مزایای ویژه‌ای دارد که سالانه افراد زیادی را برای مهاجرت به این کشور ترغیب می‌کند. برای آشنایی با ویژگی‌ها و شرایط تحصیل در کشور لتونی در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

مهاجرت تحصیلی به انگلستان 2021

مهاجرت تحصیلی به انگلستان 2021 800 400 آریا دانش

مهاجرت تحصیلی را می‌توان بهترین و کم هزینه‌ترین روش مهاجرت در بین انواع روش‌های مهاجرت دانست. روش‌های دیگر مهاجرت مانند مهاجرت از راه سرمایه‌گذاری و اشتغال ضمن داشتن هزینه‌های زیاد، ریسک بالایی در دریافت ویزا دارند. در بین کشورهایی که برای مهاجرت تحصیلی از محبوبیت برخوردارند، کشور انگلستان از جایگاه بسیار ویژه‌ای برخوردار است. در این نوشتار به بیان علل محبوبیت مهاجرت تحصیلی به انگلستان خواهیم پرداخت. سپس توضیحات جامعی را درباره شرایط مهاجرت تحصیلی به این کشور اروپایی را بیان خواهیم نمود.

ادامه مطلب

تحصیل پزشکی بدون کنکور در ترکیه 2021

تحصیل پزشکی بدون کنکور در ترکیه 2021 800 534 آریا دانش

تحصیل پزشکی بدون کنکور در ترکیه یکی از دلایلی است که دانشجویان بین‌المللی را به این کشور جذب می‌کند. تحصیل در رشته پزشکی در اغلب کشورهای جهان، از جمله کشور ایران با محدودیت‌هایی رو به روست. ظرفیت کم دانشگاه‌ها برای پذیرش در رشته پزشکی و لزوم قبولی در کنکور از جمله این محدودیت‌هاست. از این رو بسیاری از علاقه‌مندان به تحصیل در رشته پزشکی به مهاجرت تحصیلی می‌اندیشند. تحصیل در کشورهایی که تحصیل پزشکی در آن‌ها بدون آزمون امکان پذیر است برای این دانشجویان جذابیت زیادی دارد. در این نوشتار به بررسی امکان تحصیل پزشکی بدون آزمون در ترکیه و شرایط آن می‌پردازیم.

ادامه مطلب

مهاجرت تحصیلی به استونی 2021

مهاجرت تحصیلی به استونی 2021 800 413 آریا دانش

مهاجرت تحصیلی به دلیل سهولت و مزایای فراوان از جمله محبوب‌ترین روش‌های مهاجرت است. کشور استونی به دلیل ویژگی‌های خاصی که دارد، از جایگاه ویژه‌ای در میان کشورهای مقصد برای مهاجرت تحصیلی برخوردار است. در این نوشتار اطلاعات جامعی را درباره مهاجرت تحصیلی به استونی مطرح خواهیم کرد.

ادامه مطلب

مهاجرت تحصیلی به لهستان 2021

مهاجرت تحصیلی به لهستان 2021 800 455 آریا دانش

مهاجرت تحصیلی به لهستان یکی از بهترین گزینه‌ها برای افرادی است که قصد ادامه تحصیل در اروپا را دارند. کشور لهستان یکی از بزرگ‌ترین کشورهای عضو اتحادیه اروپا و حوزه شینگن است. کیفیت بالای تحصیل و زندگی در این کشور زیبا هر ساله مهاجران زیادی را به سوی خود جذب می‌کند. هدف از نوشتن این مقاله مطرح کردن مهم‌ترین اطلاعات کاربردی درباره مهاجرت تحصیلی به کشور لهستان است.

ادامه مطلب

مهاجرت تحصیلی به چک 2021

مهاجرت تحصیلی به چک 2021 800 400 آریا دانش

کشور جمهوری چک یک کشور اروپایی عضو پیمان شینگن است. کشور چک ۱۱ میلیون نفر جمعیت دارد و یکی از مرفه‌ترین کشورهای اروپایی به شمار می‌رود. این کشور توسعه یافته دارای آب و هوایی چهار فصل، شبیه به کشور ایران است. کشور جمهوری چک به لحاظ امنیت در شرایط بسیار خوبی قرار دارد. در کشور چک افزون بر ۷۰ موسسه آموزش عالی وجود دارد. کیفیت آموزش در این کشور از سطح بسیار بالایی برخوردار است. همچنین مدارک تحصیلی اخذ شده در دانشگاه‌های جمهوری چک در سراسر دنیا از اعتبار بسیار خوبی برخوردارند. مهاجرت تحصیلی به چک موضوعی است که در این مقاله به بررسی آن خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب
مشاوره
مشاوره رایگان مشاوره واتس اپ تماس مستقیم
آزمون آیمت

دوره آنلاین آمادگی آزمون IMAT ایتالیا 2022

دروس تخصصی آیمت + IELTS

شروع دوره: 19 دی ماه
#ظرفیت_محدود

توجه!"ظرفیت کلاس های حضوری تکمیل شد"

ثبت درخواست مشاوره رایگان مشاوره در واتس اپ