آریا دانش | دوره های آمادگی آزمون های پزشکی اروپا

وبلاگ آریا دانش

مطالب مفید و کاربردی جهت تحصیل در خارج از کشور

نمونه تدریس شیمی استاد امیرارجمند – دوره آنلاین IMAT ایتالیا

نمونه تدریس شیمی استاد امیرارجمند – دوره آنلاین IMAT ایتالیا 900 899 آریا دانش

استاد امیرارجمند، دوره های مختلفی را از جمله دوره پری مدیکال و دوره آمادگی آزمون IMAT ایتالیا با مجموعه آریادانش همکاری می کنند.این دوره ها به صورت آنلاین و حضوری برگزار میگردد.

ادامه مطلب

نمونه تدریس ریاضی و فیزیک استاد زمانی – دوره آنلاین IMAT ایتالیا

نمونه تدریس ریاضی و فیزیک استاد زمانی – دوره آنلاین IMAT ایتالیا 1074 1073 آریا دانش

استاد صالح زمانی، یکی از بهترین مدرسین ریاضی و فیزیک به زبان انگلیسی هستند .ایشان مدرس درس ریاضی و فیزیک دوره آیمت مجموعه آریا دانش هستند.

ادامه مطلب

معرفی استاد زمانی، مدرس ریاضی و فیزیک آریا دانش

معرفی استاد زمانی، مدرس ریاضی و فیزیک آریا دانش 1713 947 آریا دانش

استاد صالح زمانی، یکی از بهترین مدرسین ریاضی و فیزیک به زبان انگلیسی است. ایشان با سابقه بیش از 15 سال تدریس، متقاضیان را جهت آمادگی آزمون های ورودی دانشگاه ها جهت تحصیل پزشکی در خارج از کشور آموزش می دهند.  ایشان کلیه سرفصل های مختلف ریاضی و فیزیک را با تسلط بالایی آموزش می دهند.

ادامه مطلب

تحصیل در روسیه بدون آزمون ورودی 2022

تحصیل در روسیه بدون آزمون ورودی 2022 900 355 آریا دانش

کشور روسیه یکی از مقاصد محبوب برای مهاجرت تحصیلی در بین دانشجویان ایرانی به شمار می‌رود. زیرا دانشگاه‌های بسیار خوبی در این کشور وجود دارد. کشور روسیه از سال 2003 عضو سیستم آموزشی هماهنگ اتحادیه اروپا موسوم به بولونیا شده است. از این رو مدارک تحصیلی اخذ شده در این کشور در تمام کشورهای اروپایی معتبر است. امکان تحصیل در روسیه بدون آزمون ورودی یکی از مهم‌ترین دلایل جذابیت این کشور برای مهاجرت تحصیلی به شمار می‌رود. در این مقاله به تفصیل درباره این موضوع صحبت خواهیم کرد.

ادامه مطلب

معرفی استاد امیر ارجمند، مدرس شیمی آریا دانش

معرفی استاد امیر ارجمند، مدرس شیمی آریا دانش 922 470 آریا دانش

استاد رضا امیر ارجمند یکی از بهترین مدرس های شیمی به زبان انگلیسی است. ایشان با سابقه طولانی تدریس و تسلط بالا به زبان انگلیسی، متقاضیان را برای آمادگی آزمون های ورودی دانشگاه جهت تحصیل پزشکی در خارج از کشور آماده می سازند. ایشان علاوه بر مباحث شیمی عمومی و شیمی آلی، مباحث ریاضی و فیزیک را نیز با قدرت آموزش حرفه ای، تدریس می نمایند.

ادامه مطلب

ویزای تحصیلی اسلواکی 2022

ویزای تحصیلی اسلواکی 2022 900 470 آریا دانش

مهاجرت تحصیلی را می‌توان بهترین و ساده‌ترین نوع مهاجرت قلمداد کرد. این نوع از مهاجرت در میان قشر نوجوان و جوان در کشورهای مختلف طرفداران زیادی دارد. کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نیست. بسیاری از دانش‌آموزان و دانشجویان ایرانی به دنبال تحصیل، زندگی و آینده شغلی بهتر به مهاجرت تحصیلی فکر می‌کنند. کشور اسلواکی با داشتن شرایط ویژه یکی از بهترین گزینه‌ها برای این افراد به شمار می‌رود. ویزای تحصیلی اسلواکی مدرکی است دانشجویان بین‌المللی متقاضی تحصیل در اسلواکی باید آن را بدست آوردند. در این مقاله جزئیاتی را درباره ویزای تحصیلی این کشور اروپایی مطرح خواهیم کرد.

ادامه مطلب

تحصیل رایگان در ترکیه 2022

تحصیل رایگان در ترکیه 2022 900 563 آریا دانش

کشور اوراسیایی ترکیه یکی از ۱۰ مقصد برتر برای مهاجرت تحصیلی در بین تمام کشورهای دنیاست. جذابیت این کشور برای مهاجرت تحصیلی برای دانشجویان ایرانی دو چندان است. زیرا این کشور در همسایگی کشور ایران قرار دارد و دانشجویان ایرانی برای رفت و آمد بسیار راحت خواهند بود. مزیت بزرگ انتخاب ترکیه به عنوان مقصد مهاجرت تحصیلی امکان تحصیل رایگان در این کشور است. در حدود ۲۰۰ دانشگاه دولتی و خصوصی در ترکیه وجود دارد. از این تعداد در حدود ۵۰ دانشگاه ارائه دهنده بورسیه تحصیل رایگان به دانشجویان بین‌المللی هستند. این بورسیه‌ها در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به دانشجویان اهدا می‌شود. در این مقاله درباره چگونگی تحصیل رایگان در ترکیه صحبت خواهیم کرد. 

ادامه مطلب

مهاجرت تحصیلی به اسلواکی 2022

مهاجرت تحصیلی به اسلواکی 2022 960 468 آریا دانش

کشور اسلواکی یکی از کشورهای اروپایی عضو پیمان شینگن است. این سرزمین نیمه کوهستانی در اروپای مرکزی واقع شده و جاذبه‌های گردشگری زیادی را در خود جای داده است. جمهوری اسلواکی کشوری مدرن با سیستم آموزشی معتبر و باکیفیت است. مهاجرت تحصیلی به اسلواکی به دلیل برخورداری از مزیت‌های بسیار برای دانشجویان بین‌المللی از جذابیت ویژه‌ای برخوردار است.

ادامه مطلب

ویزای تحصیلی صربستان 2022

ویزای تحصیلی صربستان 2022 1150 478 آریا دانش

صربستان کشوری پهناور با جمعیت هفت و نیم میلیونی واقع شده در جنوب شرقی قاره اروپاست. با وجود این که صربستان در بین کشورهای حوزه شینگن نیست اما تقاضای زیادی برای مهاجرت تحصیلی به آن وجود دارد. زیرا سیستم آموزشی آن بسیار باکیفیت است و مدارک فارغ‌التحصیلی آن‌ها نیز از اعتبار بسیار بالای برخوردار است. ویزای تحصیلی صربستان مدرکی است که دانشجویان بین‌المللی( غیر اروپایی) باید برای تحصیل در صربستان دریافت کنند. در این مقاله درباره چگونگی دریافت ویزای تحصیلی کشور صربستان صحبت خواهیم کرد.

ادامه مطلب

مهاجرت تحصیلی به صربستان 2022

مهاجرت تحصیلی به صربستان 2022 768 511 آریا دانش

مهاجرت تحصیلی را می‌توان بهترین، آسان‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راه برای کسب اقامت کشورهای اروپایی دانست. بسیاری از دانشجویان بین‌المللی در سراسر دنیا اقدام به مهاجرت تحصیلی می‌کنند تا ضمن تحصیل، از تجربه زندگی در کشوری دیگر نیز بهره‌مند شوند. مهاجرت تحصیلی به صربستان همواره یکی از بهترین گزینه‌ها برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی بوده است. به خصوص پس از سال ۲۰۰۳ که سیستم آموزشی این کشور به معاهده بولونیا پیوست. بر اساس این معاهده همه‌ کشورهای عضو این پیمان باید در راستای یک نظام آموزشی یکپارچه در اروپا حرکت کنند. پیوستن به این پیمان باعث شد تا مدارک تحصیلی کسب شده صربستان، در سایر کشورهای عضو این پیمان نیز معتبر باشد.

ادامه مطلب

ویزای تحصیلی استونی 2022

ویزای تحصیلی استونی 2022 1024 576 آریا دانش

گرفتن ویزای تحصیلی استونی را می‌توان یکی از بهترین راه‌ های تحصیل در بهترین دانشگاه‌های اروپایی قلمداد کرد. کشور لتونی کشوری کوچک با مردمی روس تبار است. کیفیت بالای آموزش عالی این کشور را به مقصدی برای مهاجرت تحصیلی تبدیل نموده است. به خصوص که هزینه تحصیل در دانشگاه‌های استونی بسیار مناسب است. اقتصاد توسعه یافته، طبیعت زیبا و آب و هوای مناسب دیگر ویژگی‌هایی هستند که به کشور استونی به عنوان مقصدی برای مهاجرت جذابیت می‌بخشند. کلیه دانشجویان بین‌المللی که اهل کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیستند، برای تحصیل در این کشور نیاز به دریافت ویزا دارند.

ادامه مطلب

ویزای تحصیلی لهستان 2022

ویزای تحصیلی لهستان 2022 900 494 آریا دانش

کشور لهستان یکی از بزرگ‌ترین کشورهای اروپایی به شمار می‌رود‌. این کشور پهناور و چهار فصل یکی از قطب‌های پذیرش دانشجو در اروپاست. هزینه مناسب تحصیل و کیفیت بالای آموزش در لهستان مهم‌ترین انگیزه دانشجویان بین‌المللی برای مهاجرت به این کشور است. کشور لهستان دارای سیستم آموزشی با تاریخچه‌ای ۶۵۰ ساله است. همچنین این کشور دارای رتبه ۴ام تقاضای مهاجرت تحصیلی از سوی دانشجویان بین‌المللی در اروپاست. در لهستان ۵۰۰ دانشگاه وجود دارد که ۱۲ تای آن‌ها در بین ۱۵۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارند. اقامت در طول تحصیل در این کشور اروپایی مستلزم دریافت ویزای تحصیلی لهستان است. در این مقاله درباره مزایا، شرایط و چگونگی دریافت این ویزا صحبت خواهیم کرد.

ادامه مطلب
مشاوره
مشاوره رایگان مشاوره واتس اپ تماس مستقیم

بورسیه تحصیلی دوره های آموزشی آریا دانش 2022 – 2023

تاریخ آزمون بورسیه: 18 مهر 1401
دوره IMAT | دوره SAT | دوره YOS
ثبت نام در بورسیه مشاوره در واتس اپ