آریا دانش | دوره های آمادگی آزمون های پزشکی اروپا

وبلاگ آریا دانش

مطالب مفید و کاربردی جهت تحصیل در خارج از کشور

تحصیل در آمریکا 2021

تحصیل در آمریکا 2021 800 289 آریا دانش

کشور آمریکا مهاجرپذیرترین کشور در دنیا است. سالانه بسیاری از مردم دنیا از مسیرهای مختلف به دنبال مهاجرت به این کشور هستند. در بین روش های مختلف مهاجرت، مهاجرت تحصیلی بویژه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری معروفترین و آسانترین سیستم است. با توجه به وجود دانشگاه های معتبر در این کشور، انتخاب دانشگاه مقصد و رشته مورد نظر کار سختی به نظر نمی رسد. نکته مهم این است که در مقطع لیسانس، سیستم دانشگاه های آمریکا معمولا شهریه محور است. هزینه تحصیل در آمریکا و همچنین هزینه زندگی در این کشور، در کنار کشورهای کانادا و انگلستان بالا است و متقاضیان باید از شرایط مالی مناسبی برای مقطع لیسانس برخوردار باشند.

ادامه مطلب

تحصیل دندانپزشکی در اسپانیا 2021

تحصیل دندانپزشکی در اسپانیا 2021 800 533 آریا دانش

کشور اسپانیا یکی از مرفه‌ترین کشورها در جهان است. این کشور که از اعضای اتحادیه اروپاست و چهاردهمین اقتصاد برتر دنیا را داشته و مردم آن کیفیت زندگی بسیار بالایی دارند. دانشگاه‌های معتبر با بالاترین استانداردهای جهانی آموزش عالی از جمله مهم‌ترین امکاناتی به شمار می‌رود که مردم کشور اسپانیا در اختیار دارند. تا جایی که کشور اسپانیا جزو 10 کشور برتر در زمینه برخورداری از دانشگاه‌های معتبر در جهان است. از این رو، تحصیل همواره اصلی‌ترین انگیزه برای مهاجرت به این کشور اروپایی به شمار می‌رود. تحصیل دندانپزشکی در اسپانیا به دلیل برخورداری از مزایای بسیار یکی از مهم‌ترین اهداف دانشجویان بین‌المللی برای مهاجرت به این کشور است. در این نوشتار اطلاعات جامعی را درباره‌ تحصیل دندانپزشکی در اسپانیا در اختیار علاقه‌مندان به این موضوع قرار خواهیم داد.

ادامه مطلب

بهترین دانشگاه های ترکیه 2021

بهترین دانشگاه های ترکیه 2021 800 453 آریا دانش

کشور ترکیه در دهه‌ اخیر به یکی از محبوب‌ترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی تبدیل شده است. این کشور اوراسیایی به دلیل داشتن دانشگاه‌های معتبر و همچنین شرایط پذیرش نسبتا آسان و نزدیکی به ایران، دانشجویان زیادی را از سراسر کشور به خود جذب می‌کند. سیستم آموزش عالی در کشور ترکیه از بالاترین استانداردهای جهانی برخوردار است. همچنین مدرک تحصیلی اخذ شده از این دانشگاه‌ها در اکثر کشورهای پیشرفته دنیا معتبر است. هزینه تحصیل در دانشگاه‌های برتر ترکیه بسیار مناسب و نسبت به دانشگاه‌ها با کیفیت مشابه در دیگر کشورها بسیار مقرون به صرفه است. در این نوشتار به معرفی بهترین دانشگاه‌ های ترکیه و ویژگی‌های آن‌ها خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب

اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا 2021

اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا 2021 800 450 آریا دانش

تحصیل در کشور ایتالیا یکی از اهداف مشترک بسیاری از متقاضیان تحصیل در اروپا در سراسر دنیا در مقاطع تحصیلی مختلف است. کشور ایتالیا در ناحیه اروپای جنوبی قرار دارد و از لحاظ جذب گردشگر مقام پنجم دنیا را به خود اختصاص داده است. کشور ایتالیا عضو اتحادیه اروپاست و واحد پول آن یورو نیز است. زبان رسمی این کشور زیبا ایتالیایی است. با این وجود در دانشگاه‌های معتبر این کشور امکان تحصیل به زبان انگلیسی نیز وجود دارد. کیفیت بالای آموزش در ایتالیا، هزینه اندک تحصیل و زندگی در این کشور و همچنین شرایط نسبتا آسان پذیرش دانشگاه‌های ایتالیا هر روز بر شمار متقاضیان تحصیل در این کشور می‌افزاید. تحصیل در این کشور مستلزم دریافت ویزای تحصیلی ایتالیا است. در این نوشتار به بیان توضیحات جامعی درباره‌ ویزای تحصیلی ایتالیا و شرایط دریافت ویزای تحصیلی ایتالیا می‌پردازیم.

ادامه مطلب

بهترین دانشگاه‌های مجارستان 2021

بهترین دانشگاه‌های مجارستان 2021 800 294 آریا دانش

کشور مجارستان یکی از مهم‌ترین مقاصد برای مهاجرت تحصیلی در بین دانش‌آموزان و دانشجویان در ایران به شمار می‌رود. این کشور اروپایی به دلیل برخورداری از سیستم آموزش عالی باکیفیت و دانشگاه‌های مطرح و معتبر در سطح بین‌المللی یکی از بهترین گزینه‌ها برای مهاجرت دانشجویان است. همچنین به دلیل وجود کالج های معتبر در مجارستان، سالانه بسیاری از ایرانیان به این کشور مهاجرت می کنند. در این نوشتار ضمن بیان دلایل تحصیل در این کشور اروپایی عضو شینگن به معرفی بهترین دانشگاه‌های مجارستان و ویژگی‌های آن‌ها می‌پردازیم.

ادامه مطلب

تحصیل در صربستان 2021

تحصیل در صربستان 2021 800 533 آریا دانش

هرچند کشور صربستان از اعضای شینگن اروپا نیست، اما به دلیلی ویژگی های مثبت زیادی که دارد می تواند یکی از مقصد ها مناسب برای تحصیل در اروپا باشد. از مزیت‌های چشم‌گیر تحصیل در صربستان می‌توان به تحصیل رایگان در این کشور اشاره کرد. بالا بودن سطح کیفی دانشگاه‌های این کشور و رفاه اجتماعی در جامعه و همچنین شهریه پایین دانشگاه های آن به نسبت کشورهای اروپای مرکزی و شمالی، تحصیل در صربستان را به یکی از گزینه‌های مهاجران تحصیلی تبدیل کرده است. زبان تحصیل اکثر رشته‌ها در کشور صربستان به زبان صربستانی است ولی برخی از رشته‌ها از جمله پزشکی به زبان انگلیسی نیز ارائه می‌شوند. در ادامه به بررسی شرایط تحصیل در صربستان می پردازیم.

ادامه مطلب

تحصیل در اسلواکی 2021

تحصیل در اسلواکی 2021 800 400 آریا دانش

یکی از دلایل طرفداران تحصیل در اسلواکی این است که آن‌ها می‌توانند علاوه بر زبان رسمی خود کشور اسلواکی، به زبان‌های دیگر ازجمله زبان انگلیسی تحصیل کنند. هزینه تحصیل در اسلواکی نسبت به دیگر کشورهای اروپایی مناسب است و دانشجویان می‌توانند بدون محدودیت به دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنند. از آنجا که این کشور عضو کشورهای شینگن است، دانشجویان محصل در این کشور می توانند از مزایای شینگن استفاده کنند. البته قابل‌ ذکر است که دانشجویان در صورت تحصیل در اسلواکی به زبان اسلواکیایی، می‌توانند به ‌صورت رایگان در دانشگاه‌های این کشور به تحصیل بپردازند.

ادامه مطلب

تحصیل پزشکی در اسپانیا 2021

تحصیل پزشکی در اسپانیا 2021 800 533 آریا دانش

کشور اسپانیا کشوری با آب و هوای معتدل، واقع شده در جنوب غربی قاره اروپاست. این کشور دومین کشور بزرگ در غرب اروپا و پنجمین کشور بزرگ در قاره اروپا محسوب می‌شود. کشور اسپانیا چهاردهمین قدرت اقتصادی دنیاست. زبان رسمی این کشور زبان اسپانیایی است. مردم اسپانیا از سطح رفاه بالایی برخوردارند و در دهه‌ی اخیر همواره بین ۱۰ کشور برتر اروپا از نظر کیفیت زندگی قرار داشته‌اند. تحصیل پزشکی در اسپانیا، یکی از بهترین گزینه های جهت انگیزه مهاجرت به این کشور است. در این نوشتار درباره‌ی تحصیل پزشکی در اسپانیا، شرایط تحصیل پزشکی در اسپانیا و هزینه تحصیل پزشکی در اسپانیا صحبت خواهیم نمود.

ادامه مطلب

تحصیل در کرواسی 2021

تحصیل در کرواسی 2021 800 450 آریا دانش

کشور کرواسی یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا است که در جنوب مرکزی قاره اروپا واقع شده است. دانش‌آموزان و دانشجویان زیادی از سراسر دنیا برای تحصیل در کرواسی راهی این کشور می‌شوند. کم هزینه بودن زندگی و تحصیل در این کشور نسبت به سایر کشورهای اروپایی را می‌توان مهم‌ترین مزیت مهاجرت تحصیلی به این کشور قلمداد کرد. همچنین کیفیت آموزش در مدارس و دانشگاه‌های کشور کرواسی از استانداردهای جهانی برخوردار است. در این نوشتار اطلاعات جامعی را درباره‌ تحصیل در کرواسی را در اختیار علاقه‌مندان به تحصیل در این کشور قرار خواهیم داد.

ادامه مطلب

تحصیل در کانادا 2021

تحصیل در کانادا 2021 800 407 آریا دانش

کشور کانادا از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان به شمار می رود. سالیانه جمعیت زیادی جهت تحصیل، کار و یا اقامت به این کشور سفر می کنند. به دلیل مهاجر پذیر بودن این کشور، جمعیت آن از کشورهای مختلف است. با این وجود زبان این کشور انگلیسی و فرانسوی است. امکانات مناسب تحصیل و دانشگاه های برتر، نزدیکی به کشور آمریکا و امکان مهاجرت به این کشور، کیفیت بالای زندگی، زبان آموزشی انگلیسی و فرانسوی در مدارس، کالج ها و دانشگاه های این کشور باعث شده است متقاضیان مهاجرت تحصیلی به فکر تحصیل در کانادا باشند.

ادامه مطلب

تحصیل پزشکی در لتونی 2021

تحصیل پزشکی در لتونی 2021 800 533 آریا دانش

کشور لتونی یا لاتویا کشوری اروپایی واقع شده در شمال قاره اروپاست. این کشور که در زمره کشورهای عضو اتحادیه اروپا قرار دارد، به یکی از مهم‌ترین مقاصد مهاجرت تحصیلی دانشجویان بین‌المللی تبدیل شده است. تحصیل پزشکی در لتونی به دلیل برخورداری از مزایای بسیار طرفداران و متقاضیان زیادی در بین دانش‌آموزان و دانشجویان ایرانی دارد. وجود چندین دانشگاه در این کشور که رشته های پزشکی را به زبان انگلیسی ارائه می دهند باعث شده در این نوشتار توضیحات جامعی را درباره‌ تحصیل پزشکی در لتونی، شرایط و هزینه های تحصیل پزشکی در لتونی ارائه دهیم.

ادامه مطلب

تحصیل دندانپزشکی در کرواسی 2021

تحصیل دندانپزشکی در کرواسی 2021 800 533 آریا دانش

امروزه محبوبیت تحصیل در رشته دندانپزشکی بر کسی پوشیده نیست. به دلیل محدودیت ظرفیت دانشگاه‌های داخل برای پذیرش در رشته دندانپزشکی، بسیاری از دانش‌آموزان و دانشجویان برای تحصیل در این رشته راهی کشورهای اروپایی می‌شوند. کشور کرواسی یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای تحصیل در رشته دندانپزشکی است. در این نوشتار توضیحات جامعی را درباره‌ تحصیل دندانپزشکی در کرواسی و شرایط و هزینه تحصیل دندانپزشکی در کرواسی ارائه خواهیم داد.

ادامه مطلب
مشاوره
مشاوره رایگان مشاوره واتس اپ تماس مستقیم