آریا دانش | دوره های آمادگی آزمون های پزشکی اروپا

دوره آزمون آیمت در ایران | آمادگی آزمون پزشکی ایتالیا

5/5 - (70 امتیاز)

دوره در یک نگاه

 • محل برگزاری:

  آریا دانش

 • مکان برگزاری :

  تهران/ پاسداران

 • زبان آموزشی:

  زبان انگلیسی

 • هدف دوره:

  آمادگی آزمون های ورودی پزشکی و دندانپزشکی ایتالیا - IMAT / آمادگی آزمون داروسازی ایتالیا

 • مدت دوره:

  جامع: 8 ماه / فشرده: 4 ماه

 • ساعت آموزشی کل دوره:

  جامع: حدود 600 ساعت / فشرده: حدود 300 ساعت

 • شرایط ثبت نام دوره:

  گذراندن دوره 12 ساله تحصیلی در ایران در رشته های علوم تجربی یا ریاضی و فیزیک

 • پیش نیاز دوره:

  گذراندن دوره پری آیلتس یا ارائه مدرک زبان

 • زمان شروع دوره:

  جامع: آذر / فشرده: اردیبهشت

 • دروس دوره:

  زیست شناسی سلولی و مولکولی / ریاضی / فیزیک / ژنتیک / بیوشیمی / شیمی / شیمی آلی/ هوش و منطق / فیزیولوژی و آناتومی / میکروبیولوژی و ایمنی شناسی / زبان انگلیسی / اطلاعات عمومی

 • ویژگی های دوره

  اساتید مجرب و متخصص دوره / آزمون های منظم کلاسی (کوئیز) / آزمون های جامع و پایان دوره / کتاب های اختصاصی تدوین شده / کتابچه اطلاعات جامع دانشگاه های ایتالیا / مشاوره تخصصی ثبت نام، بورسیه و ویزا / جلسات توجیهی سیستم آزمون IMAT /جلسات مشاوره انتخاب رشته و دانشگاه / کمک به ثبت نام و شرکت در آزمون IMAT

 • دستاوردهای دانشجویان شرکت کننده در دوره:

  امکان شرکت در دوره آزمون IMAT ایتالیا در ایران به جای کالج های کشورهای اروپایی / صرفه جویی در هزینه های تحصیلی با گذراندن دوره آزمون آیمت در ایران به جای کالج های اروپا / رسیدن به درصد بالای 90 % موفقیت در آزمون ورودی آیمت ایتالیا / ارتقاء سطح زبان انگلیسی دانشجویان / یادگیری و ارتقاء سطح علمی دروس سال اول و دوم دانشگاه در رشته های علوم پزشکی

دوره آزمون IMAT در ایران

معرفی و بررسی تخصصی دوره

معرفی ویدیویی دوره آمادگی آزمون آیمت آریا دانش ( آریا ویزا سابق )

گزارش ویدئویی دوره های آمادگی آزمون آیمت ایتالیا 2021-2022

آزمون IMAT ایتالیا، آزمون ورودی رشته های پزشکی و دندانپزشکی ایتالیا است. دوره آمادگی آزمون ورودی دانشگاه های پزشکی ایتالیا یا دوره آمادگی آزمون IMAT ایتالیا در ایران لازمه موفقیت جهت ورود به دانشگاه های علوم پزشکی ایتالیا برای متقاضیانی است که تمایل به گذراندن این دوره در ایران به جای کالج های اروپایی دارند. دوره آمادگی آزمون آیمت در ایران معادل دوره پیش دانشگاهی رشته های علوم پزشکی (Pre-University) نیز محسوب می شود.

متقاضیان تحصیل پزشکی در ایتالیا و تحصیل دندانپزشکی در ایتالیا با گذراندن دوره آیمت در تهران در کالج پزشکی آریا دانش به عنوان بهترین کالج پزشکی در ایران به زبان انگلیسی و موفقیت در آزمون آیمت، می توانند در هر یک از دانشگاه های انگلیسی زبان کشور ایتالیا در رشته های پزشکی و دندانپزشکی پذیرفته شوند. نزدیک به 13 دانشگاه دولتی در ایتالیا جهت پذیرش رشته های پزشکی از این آزمون استفاده می کنند. دانشپذیران با شرکت در کلاس های IMAT در تهران می توانند شانس بالایی جهت موفقیت در ورود به بهترین دانشگاه های پزشکی ایتالیا داشته باشند.

نحوه پذیرش پزشکی دانشگاه های ایتالیا

دانشگاه های معتبر و دولتی ایتالیا جهت پذیرش دانشجوی بین المللی در رشته های علوم پزشکی همچون پزشکی و دندانپزشکی (به زبان انگلیسی) آزمون ورودی به نام آزمون IMAT برگزار می کنند. آزمون آیمتایتالیا یا International Medical Admission Test به عنوان آزمون ورودی رشته های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی ایتالیا است. آزمون آیمت ایتالیا به صورت کتبی بوده و در مدت 100 دقیقه برگزار می شود.

ساختار آزمون شامل 60 سوال در 4 بخش 1- دانش عمومی (12 سوال)، هوش و منطق (10 سوال)؛ 2- زیست شناسی (18 سوال)؛ 3- شیمی (12 سوال)؛ 4- ریاضی (4 سوال) 5- فیزیک (5 سوال) است. سوالات آزمون IMAT ایتالیا به صورت 5 گزینه ای بوده و پاسخ ‌های غلط، مشمول نمره منفی هستند. امتیاز سوالات بدون پاسخ، صفر خواهد بود.

امتیاز هر پاسخ درست، 1.5 و هر پاسخ منفی برابر 0.4- است. مجموع نمره این آزمون 90 است. نکته مثبت آزمون IMAT ایتالیا این است که این آزمون در بیش از 20 کشور جهان برگزار می شود. بهترین شرایط سنی جهت پذیرش ایتالیا در رشته های علوم پزشکی سن بالای 18 سال (و زیر 30 سال) است.

هرچند پذیرش پزشکی ایتالیا محدودیت سنی ندارد و متقاضیان می توانند تا 35 سال سن در این آزمون ثبت نام و شرکت کنند و پذیرش پزشکی یا دندانپزشکی را اخذ کنند. ثبت نام جهت شرکت در آزمون IMAT ایتالیا به صورت آنلاین از طریق وب سایت universitaly.it است. داشتن مدرک زبان انگلیسی آیلتس بالای نمره 6 یا 6.5 از دیگر شرایط تحصیل پزشکی در ایتالیا است.

دوره آمادگی آزمون آیمت در ایران

اهداف دوره آماده سازی آزمون IMAT ایتالیا در کالج آریا دانش

 • آمادگی ویژه آزمون ورودی دانشگاه های ایتالیا در رشته های پزشکی
 • آموزش دروس علوم پایه پزشکی به مخاطبان جهت موفقیت در IMAT
 • توانمندی و یادگیری بخش مهمی از دروس سال اول و دوم دانشگاه
 • ارتقاء سطح زبان انگلیسی بویژه سطح زبان آیلتس و زبان تخصصی پزشکی
 • آشنایی کامل با سوالات آزمون IMAT ایتالیا در کلاس های آیمت در تهران

دوره آیمت ایتالیا در ایران مناسب برای چه متقاضیانی است؟

 • افرادی که علاقه مند به تحصیل در دانشگاه های ایتالیا از در رشته های پزشکی و دندانپزشکی هستند.
 • علاقه مندان به تحصیل در رشته داروسازی دانشگاه های ایتالیا برای شرکت در آزمون داروسازی
 • فارغ التحصیلان دوره دبیرستان و دوره پیش دانشگاهی رشته های علوم تجربی و ریاضی و فیزیک که تمایل به تحصیل در رشته های علوم پزشکی ایتالیا دارند.
 • متقاضیانی که تمایل به گذراندن دوره آمادگی آزمون پزشکی ایتالیا در ایران و شهر تهران را دارند.

دوره های آمادگی آزمون پزشکی ایتالیا در ایران؛ جامع و فشرده

متقاضیان علاقه مند به تحصیل در بهترین دانشگاه های پزشکی ایتالیا می توانند از دو دوره آمادگی آزمون آیمت در ایران که به صورت جامع و فشرده برگزار می شود، استفاده کنند. در دوره آمادگی آزمون آیمت ایتالیا به صورت جامع دروس زیر بطور هدفمند ارائه می شود.

دروس دوره جامع آزمون IMAT ایتالیا در ایران

1 زیست شناسی سلولی و مولکولی 6 فیزیک
2 شیمی عمومی 7 ریاضیات
3 شیمی آلی و بیوشیمی 8 میکروبیولوژی و ایمنی شناسی
4 ژنتیک 9 منطق و هوش (استدلال منطقی)
5 آناتومی و فیزیولوژی 10 زبان انگلیسی (آیلتس)

همچنین کالج پزشکی آریا دانش علاوه بر دوره جامع آیمت، دوره آیمت ایتالیا در ایران را به صورت فشرده نیز برگزار می کند. افرادی که خود به صورت خودخوان منابع آزمون IMAT ایتالیا را مطالعه کرده اند، می توانند با شرکت در این کلاس ها به آموزش سریع، جمع بندی و مرور مباحث کلیدی آزمون آیمت بپردازند.

تحصیل پزشکی در ایتالیا

دروس دوره فشرده آزمون IMAT ایتالیا در ایران

1 سلولی و مولکولی و ژنتیک 6 ریاضیات و فیزیک
2 فیزیولوژی و آناتومی 7 میکروبیولوژی و ایمنی شناسی
3 شیمی عمومی، آلی و بیوشیمی 8 منطق و هوش (استدلال منطقی)

در کلاس های آیمت ایتالیا در ایران از کتاب هایی استفاده می شود که توسط اساتید بین المللی و متخصص آزمون IMAT تالیف شده است. این کتاب ها با زبانی ساده و قابل فهم و با توجه کامل به سرفصل های درسی مورد نیاز دانشگاه های ایتالیا در رشته های علوم پزشکی تهیه و تدوین شده است. از آن جا که دروس دوره IMAT ایتالیا گسترده است، طبیعتا نیاز به انتخاب رفرنس های برتر متناسب با سیستم آزمون ورودی دانشگاه های ایتالیا است. این کتاب های آموزشی تحت عنوان کتاب و پکیج های آموزشی یونی مد شناخته شده است.

کتاب های آموزشی و جزوه­ های مرتبط در این دوره در اختیار دانشجویان قرار داده می شود. همچنین در کلاس های آمادگی آزمون آیمت ایتالیا، کالج پزشکی آریا دانش از اساتید متخصص و مجرب جهت آموزش بهره برده است. این اساتید با شناخت کامل آزمون IMAT ایتالیا، نقش موثری در موفقیت دانشپذیران جهت ورود به دانشگاه های ایتالیا در رشته پزشکی و دندانپزشکی ایفا می کنند.

معرفی سیستم آموزشی دوره آزمون پزشکی ایتالیا در ایران

سیستم آموزشی دوره آزمون پزشکی ایتالیا در ایران جهت برطرف کردن تمامی نیازهای آموزشی دانشجویان جهت کسب کرسی دانشگاه های مطرح کشور ایتالیا در رشته ها علوم پزشکی طراحی شده است. کلاس های حضوری آموزشی با استفاده از اساتید مجرب، استفاده از منابع استاندارد آموزشی به نام کتاب های UniMed، برگزاری منظم آزمون های استاندارد میان دوره و پایان دوره، کوئیز های تک درس، آموزش مفهومی و اصولی دروس مختلف با تاکید بر دروس زیست شناسی، شیمی، هوش و منطق، ریاضی و فیزیک بخشی از این سیستم آموزشی است.

علاوه بر این موارد جلسات توجیهی و مشاوره ای مربوط به آزمون IMAT ایتالیا و شانس قبولی در آزمون IMAT و معرفی کشورهایی که متقاضیان می توانند در این آزمون شرکت کنند، برگزار می شود. در دوره آمادگی آزمون IMAT که به صورت جامع برگزار می شود کلیه دروس از پایه و به زبان انگلیسی آموزش داده می­شود. همچنین در طول دوره دانشگاه های دولتی ایتالیا معرفی می شوند و نمره مورد نیاز قبولی هر دانشگاه بررسی می شود. مدارک و شرایط لازم جهت قبولی در آزمون آیمت ایتالیا نیز بررسی می شوند.

در دوره فشرده آمادگی آزمون IMAT مباحث به صورت فشرده به صورت مرور و جمع بندی بخش های کلیدی و مهم آموزش داده می شود.آریا دانش علاوه بر برگزاری دوره آیمت در ایران، برای آزمون های ورودی پزشکی دانشگاه ها اروپا در کشورهای مجارستان، چک، استونی، لهستان، کرواسی، انگلستان، صربستان، لتونی، روسیه و … دوره پری مدیکال یا پیش پزشکی را نیز برگزار می کند. همچنین در این مجموعه دوره آمادگی آزمون SAT نیز برگزار می شود.

آمادگی IMAT ایتالیا در تهران

آزمون های کلاس آمادگی IMAT ایتالیا در تهران

به منظور افزایش میزان آمادگی متقاضیان در طول کلاس های آیمت در تهران برای موفقیت در تحصیل پزشکی در ایتالیا به طور معمول کوئیزهای تک درس و توسط اساتید هر درس به صورت هفتگی و یا چند هفته یگ بار برگزار می شود. همچنین هر چند ماه یک بار آزمون های تمامی دروس به عنوان آزمون های پیشرفت تحصیلی به صورت تستی و براساس مدل آزمون آیمت ایتالیا برگزار می شود. در پایان دوره آیمت نیز آزمون Final به صورت کتبی و با نظارت دقیق اساتید برگزار می شود.

آزمون تعیین سطح کلاس های آمادگی آزمون آیمت در ایران

آزمون تعیین سطح کلاس های آمادگی آزمون آیمت ایتالیا در کالج پزشکی آریا دانش در 3 مبحث مختلف از جمله زبان انگلیسی، زیست شناسی و شیمی به زبان انگلیسی برگزار می شود. متقاضیانی که دانش زبانی مناسبی داشته باشند می توانند بدون گذراندن دوره زبان آیلتس مستقیما وارد دوره اصلی دروس علوم پایه پزشکی شوند. در غیر این صورت ابتدا باید دوره زبان انگلیسی در سطح پری آیلتس و آیلتس را بگذرانند.

یکی از شروط پذیرش پزشکی ایتالیا داشتن مدرک زبان انگلیسی با نمره حداقل 6 یا 6.5 آیلتس است. نکته مهم این است که متقاضیان شرکت در دوره آزمون IMAT ایتالیا به صورت فشرده باید سطح زبان انگلیسی مناسبی داشته باشند و مدرک زبان آیلتس 6 الی 6.5 کسب کرده باشند.

زمان برگزاری دوره آمادگی آزمون IMAT ایتالیا در ایران

دوره جامع آمادگی آزمون IMAT ایتالیا در کالج آریا دانش در شهر تهران و در ماه آذر آغاز می شود و به مدت 8 ماه تا انتهای تیر ماه ادامه می یابد. این دوره فقط یک بار در سال برگزار می شود و در طول دوره IMAT، کالج آریا دانش به متقاضیان جهت ثبت نام و شرکت در آزمون آیمت ایتالیا کمک های لازم را انجام می دهد.

همچنین دوره فشرده آزمون IMAT ایتالیا در کالج آریا دانش در شهر تهران و در اوایل اردیبهشت ماه برگزار می شود و به مدت 4 ماه به طول می انجامد. کلاس های فشرده آزمون آیمت نیز فقط یک بار در سال برگزار می شود.

آزمون آیمت ایتالیا

خدمات گروه آریا دانشویژه دوره آمادگی IMAT ایتالیا در ایران

 • مشاوره تحصیلی و شغلی (دوره های آموزشی، دانشگاه ها، هزینه های تحصیل)
 • دوره جامع و فشرده آمادگی آزمون پزشکی ایتالیا یا آزمون IMAT در ایران
 • منابع آموزشی استاندارد و سیستم و برنامه ریزی آموزشی هدفمند
 • کمک به تکمیل فرم های درخواست آزمون های دانشگاه های مختلف
 • کمک به ثبت نام و شرکت در آزمون آیمت ایتالیا در کشورهای مقصد
 • کمک به برنامه ریزی درسی و مشاوره جهت موفقیت در آزمون های ورودی

سوالات متداول

 1. دوره آمادگی آزمون IMAT ایتالیا برای چه متقاضیانی مناسب است؟

علاقه مندان به تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و جراحی دانشگاه های دولتی ایتالیا و موفقیت در آزمون ورودی پزشکی ایتالیا یعنی آزمون آیمت. همچنین متقاضیان تحصیل داروسازی ایتالیا نیز می توانند از این دوره استفاده کنند.

 1. آیا ورود به دانشگاه های ایتالیا شرایط سنی خاصی دارد؟

خیر. ایتالیا از جمله کشورهای اروپا است که جهت پذیرش در رشته های علوم پزشکی شرایط سنی ندارد و متقاضیان می توانند تا 35 سال و بیشتر در آزمون آیمت ایتالیا شرکت کنند و پذیرش بگیرند.

 1. آیا ورود به دانشگاه های ایتالیا در رشته های پزشکی شرط معدل دارد؟

شرایط معدل وجود ندارد اما ترجیحا معدل دیپلم و پیش دانشگاهی متقاضیان بالای 14 باشد.

 1. آیا پذیرش رشته های پزشکی در ایتالیا نیاز به مدرک زبان انگلیسی دارد؟

بله نیاز به مدرک زبان آیلتس با نمره حداقل 6 الی 6.5 دارد.

 1. شرایط ورود به رشته های پزشکی و دندانپزشکی ایتالیا چیست؟

گذراندن دوره 12 ساله تحصیل در ایران در رشته تجربی یا ریاضی و فیزیک (پیش دانشگاهی) یکی از مهمترین شرایط است. داشتن مدرک زبان انگلیسی و همچنین موفقیت در آزمون ورودی آیمت ایتالیا از دیگر شرایط است.

 1. آزمون ورودی پزشکی ایتالیا یا IMAT در کجا برگزار می شود؟

آزمون IMAT ایتالیا در 20 کشور جهان برگزار می شود. این آزمون در ایران برگزار نمی شود و در اطراف ایران در کشورهایی از جمله ترکیه و امارات و آذربایجان برگزار می شود.

 1. آیا پذیرش رشته داروسازی ایتالیا نیز از طریق آزمون آیمت است؟

خیر. آزمون ورودی رشته داروسازی مشابه آزمون آیمت است و توسط خود دانشگاه و در محل دانشگاه های دولتی ایتالیا برگزار می شود.

 1. سیستم آموزشی، اساتید و کتاب های آموزشی دوره آیمت ایتالیا در ایران چگونه است؟

دوره آمادگی آزمون IMAT ایتالیا براساس استانداردهای آموزشی کالج های اروپایی در کالج پزشکی آریا دانش برگزار می شود. تمامی اساتید مجرب و متخصص هستند و کتاب های آموزشی تالیفی و دیگر کتاب های رفرنس از جمله کتاب های کمبریج آموزش داده می شود.

 1. زمان ثبت نام و برگزاری آزمون آیمت ایتالیا چه زمانی است؟

به طور معمول زمان ثبت نام آزمون آیمت ایتالیا در ماه خرداد و تیر ماه است و آزمون نیز در ماه شهریور (سپتامبر) برگزار می شود. برخی از دانشگاه ها نیز پیش ثبت نام دارند.

10. دانشگاه های پزشکی ایتالیا که توسط آزمون IMAT پذیرش پزشکی دارند، کدامند؟

دانشگاه های میلان، تورین، ساپینزا، بلونیا، تورورگاتا، پادوا، پاویا، سی نا، فدریکو، بیکوکا و لوئیجی وان ویتلی از دانشگاه های دولتی ایتالیا هستند که پذیرش پزشکی آن ها از طریق موفقیت در آزمون آیمت است.

استاد رضا امیرارجمند

مدرس شیمی عمومی و شیمی آلی

مهندس صالح زمانی نژاد

مدرس ریاضیات و فیزیک

خانم دکتر سپیده صفری

مدرس زبان انگلیسی، هوش و منطق و اطلاعات عمومی

نظرات و نقد و بررسی کاربران

۳۱ دیدگاه
 • سلام
  ببخشید الان ثبت نام دوره آیمت انجام میدهید و آیا امکان مشاوره حضوری هست؟

  • مشاور آریا ویزا ۱۴۰۰-۰۴-۱۰ در ۱۰:۲۳ ق.ظ

   سلام دوست عزیز. ثبت دوره آیمت برای متقاضیان آزمون ۲۰۲۲ شروع شده و میتونید اقدام کنید. امکان مشاوره حضوری در مورد کلاس های آیمت، اساتید، محتوای آموزشی و معرفی ساختار آزمون و دانشگاه های ایتالیا نیز وجود دارد.

  • مشاور آریا ویزا ۱۴۰۰-۰۴-۱۰ در ۱۰:۲۵ ق.ظ

   سلام ثبت دوره آیمت برای متقاضیان آزمون ۲۰۲۲ شروع شده و میتونید اقدام کنید. امکان مشاوره حضوری در مورد کلاس های آیمت، اساتید، محتوای آموزشی و معرفی ساختار آزمون و دانشگاه های ایتالیا نیز وجود دارد.

 • سلام ببخشید ایا امکان انتقالی بعد از دو ترم هست که بتوانیم ادامه درس را در ایران بخوانیم؟

  • مشاور آریا ویزا ۱۴۰۰-۰۴-۳۱ در ۱۱:۵۸ ق.ظ

   سلام. طبق قانون فعلی بله. البته بستگی به دانشگاه مقصدتون هم داره و ممکنه توی صف انتظار قرار بگیرید.

 • سلام ببخشید ایا امکان این هست که فقط درس های زیست شناسی و شیمی دوره شما را شرکت کنیم

  • مشاور آریا ویزا ۱۴۰۰-۰۵-۰۷ در ۱۰:۳۰ ق.ظ

   سلام . بله امکان پذیر هست. البته بخش اعظم دوره مباحث مربوط به بیولوژی و شیمی هست. با مجموعه تماس بگیرید و درخواست ثبت نام دهید.

 • سلام ببخشید من امسال دیپلمم رو می گیرم می تونم برای همین امسال این دوره ها رو شرکت کنم یا حتما باید برای شرکت در این دوره ها دیپلم داشته باشیم

 • سلام وقت بخیر هزینه ثبت نام چنده و اینکه بورسیه میکنه برا دانشگاه های ایتالیا یا شهریه دار هستند؟

  • مشاور آریا دانش ۱۴۰۰-۰۷-۲۴ در ۲:۰۵ ب.ظ

   هزینه ثبت نام دوره های آیمت ما به صورت جامع و فشرده متفاوت است. با همکاران تماس بگیرید. همچنین امکان اخذ بورسیه برای دانشگاه های ایتالیا وجود داره که به بورسیه استانی معروف هست. با گرفتن این بورسیه شهریه شما رایگان میشه.

 • سلام،من الان ۲۸ سال دارم و تا آیلتس بگیرم یعنی آذر ۱۴۰۱ سنم ۲۹ سال میشه،میخواستم بپرسم که برای من با این شرایط سنی امکان ثبتنام دوره IMAT و پذیرش در دانشگاه های پزشکی ایتالیا هست؟
  متشکرم🌹

  • مشاور آریا دانش ۱۴۰۰-۰۸-۲۱ در ۷:۴۷ ق.ظ

   سلام. ایتالیا شرایط سنی برای پذیرش پزشکی از طریق آزمون آیمت نداره اما سن که افزایش پیدا میکنه شانس گرفتن ویزای ایتالیا سخت تر می شه. اما نیازی به این نیست که یک سال روی آیلتس تمرکز کنید. تمامی کسانی که در دوره ها شرکت می کنند در کنار دروس تخصصی، کلاس های آیلتس رو هم میگذرونند و حداقل نمره ۶ رو بدست میارند. پیشنهاد می شه با مشاورین تماس بگیرید.

 • سلام . وقت بخیر
  برای دانشگاه های پزشکی ایتالیا برای هر دانشگاه جدا باید آزمون بدیم ؟

 • دندانپزشک آینده ۱۴۰۰-۰۹-۱۵ در ۶:۳۳ ب.ظ

  سلام و خسته نباشید خدمت شما
  ببخشید یه سوال داشتم
  شما چند سال هست که دوره های آی مت برگزار می کنید
  و اینکه تو این سال ها قبولی داشتین ؟؟؟

  • مشاور آریا دانش ۱۴۰۰-۱۰-۱۸ در ۱۰:۲۷ ق.ظ

   سلام وقت بخیر. امسال سال سومی هست که دوره آمادگی آیمت رو در ایران برگزار می کنیم. هر ساله بالغ بر ۹۰ درصد دانشپذیرانمون پذیرفته می شوند.

 • رشته انسانی نمیشه کلا؟

 • سلام. وقت بخیر.اگه من از الان شرو کنم میرسم؟

  • مشاور آریا دانش ۱۴۰۰-۱۱-۲۳ در ۶:۳۰ ق.ظ

   سلام. برای آزمون آیمت ایتالیا اگر بخواید از الان اقدام کنید، به ۲ فاکتور وابسته هست. سطح زبان انگلیسی و سطح علمی شما بویژه در دروس شیمی و زیست. اگر رشته تجربی باشید و معدل بالا و همچنین سطح نمره آلتس شما بالای ۴.۵ یا ۵ باشه بله امکان پذیر هست. همچنین به سرعت عمل شما و تلاشتون هم وابسته خواهد بود.

 • سلام من دانشجو رشته زیست هستم ومدرک زبان ندارم من توی مجموعه شما بیام زبانم اوکی میشه یانه

 • سلام عید تون مبارک یه سوال داشتم قبول شدن در آزمون آی مت برای پزشکی به معنای بورسیه شدن هست برای شهریه دانشگاه یا باید باز هم شهریه داشگاه رو جدا پرداخت کنیم

  • مشاور آریا دانش ۱۴۰۱-۰۱-۲۰ در ۵:۴۰ ق.ظ

   سلام. ممنون از شما. جهت دریافت بورسیه استانی ، باید مدارکی رو بعد از قبولی در آزمون آیمت ایتالیا به دانشگاه و اداره بورسیه ارائه بدید تا پس از گذشت چند ماه و بررسی مدارک، بورسیه شما تائید بشه. قبولی در آزمون به تنهایی برای گرفتن بورسیه کفایت نمی کند. از همین رو ممکن است تا زمان تایید بورسیه، شهریه دانشگاه و خوابگاه رو خودتان واریز کنید.

 • سلام وقت بخیر خسته نباشید همراه اسن دوره های دوره آیلتس هم برگذار میشه یا باید جدا ثبت نام کنیم؟

 • سلام برای ۲۰۲۳ هم ثبت نام میکنید و این که هزینه آن چه قدر۰

  • مشاور آریا دانش ۱۴۰۱-۰۳-۲۴ در ۷:۵۹ ب.ظ

   سلام . وقت بخیر. ثبت نام دوره آمادگی آزمون IMAT ایتالیا برای سال ۲۰۲۳ از ۴ تیر ماه آغاز می شود. شهریه براساس نوع دوره ثبت نامی متفاوت است. با مشاوران ما تماس بگیرید.

 • سلام خسته نباشید. اعتبار نمرات ازمون ایمت تا چه مدت هست؟ آیا همیشگی هست و یا تنها یک بار میشه از آن استفاده کرد؟ و دوره های شما به صورت آنلاین هم هست؟

  • مشاور آریا دانش ۱۴۰۱-۰۵-۱۹ در ۷:۳۴ ق.ظ

   سلام وقت بخیر. اعتبار نمره آزمون آیمت ایتالیا صرفا تا همان سال است و فقط یک بار امکان استفاده از آن است. دوره آمادگی آزمون آیمت هم به شکل حضوری و هم آنلاین برگزار می شود.

*

code

مشاوره
مشاوره رایگان مشاوره واتس اپ تماس مستقیم

بورسیه تحصیلی دوره های آموزشی آریا دانش 2022 – 2023

تاریخ آزمون بورسیه: 18 مهر 1401
دوره IMAT | دوره SAT | دوره YOS
ثبت نام در بورسیه مشاوره در واتس اپ