021-28429840

پشتیبانی سریع

جستجو

کشور: لهستان

 اطلاعات کلی درباره تحصیل در این کشور 

کشور لهستان در مرکز قاره اروپا قرار دارد. این کشور پهناور جزء 9 کشور بزرگ اروپا است و نزدیک به 38 میلیون جمعیت دارد. واحد پول لهستان زلوتی است و عضو اتحادیه اروپا و حوزه شینگن است. زبان رسمی این کشور لهستانی است اما نصفی از مردم این کشور به زبان انگلیسی مسلط هستند.

ورشو، لودز، کراکوف و وروکلاو از شهرهای مهم این کشور هستند. این کشور شرایط اقتصادی مطلوبی را دارد و رتبه 8 اقتصاد اروپاست. هرچند یادگیری زبان لهستانی دشوار است اما امکان کار برای مهاجران و دانشجویان در این کشور فراهم است. داشتن ویزای شینگن، دانشگاه های با کیفیت، قوانین بیمه ای استاندارد و امکان اخذ اقامت بعد از تحصیل از مزیت های تحصیل در لهستان است.

هزینه زندگی و تحصیل در لهستان به نسبت کشورهای اروپایی دیگر متوسط است. دانشگاه های گدانسک، یاگیلونیا، ورشو و لودز از دانشگاه های بین المللی جهت تحصیل در لهستان هستند. تحصیل در لهستان در رشته های علوم پزشکی یکی از بهترین انتخاب ها در اروپا است.

شرایط و هزینه زندگی در این کشور

پادکست های مرتبط با این کشور

دوره جامع فشرده آمادگی آزمون آیمت ایتالیا 2024

زیست شناسی + شیمی + ریاضی و فیزیک + استدلال منطقی و اطلاعات

4.5 ماهه

شروع کلاس ها: اردیبهشت ماه 1403

حضوری | آنلاین
_ همراه با کتاب های آموزشی رایگان _ همراه با جلسات رایگان مشاوره اخذ پذیرش‌، بورسیه استانی و ویزای تحصیلی ایتالیا _همراه با کوئیز های هفتگی _ همراه با آزمون های جامع شبیه ساز آیمت ایتالیا