021-28429840

پشتیبانی سریع

جستجو
4.7/5 - (18 امتیاز)

گروه آریا دانش؛ نماینده رسمی و معتبر کالج بین المللی اویسینا

کالج اویسینا مجارستان

فهرست مطالب

چرا تحصیل در کالج بین المللی اویسینا؟

بوداپست پایتخت کشور مجارستان است که به عنوان بزرگترین و مهم ترین شهر این کشور شناخته می شود. این شهر که بسیاری از زیبایی های اروپا را در خود جای داده، اکنون به عنوان یکی از مراکز مهم علمی در کشور مجارستان می درخشد. از جمله مهم ترین مراکز آموزشی این شهر می توان به کالج بین المللی اویسینا اشاره کرد. سیستم آموزشی کالج اویسینا مجارستان منطبق بر استاندارد های بین المللی است. دانش آموزان مشغول به تحصیل در این کالج می توانند در دوره تحصیل خود، زبان انگلیسی را به خوبی بیاموزند.

لازم به ذکر است که علاوه بر زبان انگلیسی، زبان فرانسوی و آلمانی نیز در کالج بین المللی اویسینا مجارستان برای دانشجویان ارائه می شود. از دیگر مزیت های مجارستان این است کالج بین المللی اویسینا در منطقه شینگن ( 26 کشور شامل فنلاند، سوئد، مجارستان، هلند و …) قرار دارد.کالج اویسینا بر روی “یادگیری مبتنی بر مسئله”، “آموزش تعاملی” و “تفکر انتقادی” تأکید زیادی دارد. کالج اویسینا تاکید زیادی بر یادگیری زیست شناسی، شیمی، ریاضی و سایر دروس دارد اما آنچه که این کالج را خاص تر می کند آموزش به دانش آموزان در نحوه پرسش سوال، نحوه یافتن پاسخ سوال و چگونگی حل مشکلات و دارا بودن حد کافی اعتماد به نفس است.

کالج ابن سینا بر این عقیده است که دانش آموزان می توانند با استفاده از پتانسیل ها و ظرفیت های می توانند توانایی های خود را کشف کنند. برنامه درسی این کالج در سراسر جهان سختگیرانه و شناخته شده است.کالج بین المللی اویسینا در مجارستان سیستم های آموزشی انگلیس، آمریکا، کانادا و اروپا را به طور گسترده بررسی کرده است حاصل این بررسی و مطالعه توسعه روز افزون سیستم آموزشی ابن سینا است که سبب شده تا دانش آموزان پس سپری دوره های آموزشی در این کالج با موفقیت و دانش کامل وارد یک دانشگاه معتبر در اروپا شوند که این موضوع با توجه به برنامه های درسی این کالج تضمین شده است. کالج اویسینا نسبت به دیگر کالج های کشور مجارستان و شهر بوداپست از جایگاه بسیار خوبی برخوردار است و جایگاه جهانی مناسبی دارد.

کالج اویسینا مجارستان

دوره های کالج بین المللی اویسینا مجارستان

کالج اویسینا دوره های مختلف آموزشی را متناسب با نیازهای متقاضیان برنامه ریزی و اجرا می کند. زبان انگلیسی در این کالج، زبان اصلی آموزشی است. با این حال، زبان مجارستانی و آلمانی دو زبان هدف دیگر هستند که در کالج ابن سینا مجارستان تدریس می شوند. دوره های اصلی کالج اویسینا به شرح زیر است:

دوره پری مدیکال یا پیش پزشکی

دوره پری مدیکال کالج اویسینا  یک دوره آموزشی یک الی دو ساله است که ویژه متقاضیانی است که تصمیم به تحصیل در رشته های علوم پزشکی دانشگاه های اروپا و کانادا را دارند.  این برنامه به زبان انگلیسی ارائه می شود و دانشجویان را برای آزمون های ورودی پزشکی دانشگاه های معتبر اروپا آماده می کند.

برنامه پزشکی کالج اویسینا (AMFP) یک برنامه کاملاً سازمان یافته و جامع است و مختص دانشجویان بین المللی طراحی شده است که تحصیلات دبیرستان خود را در خارج از انگلستان به اتمام رسانده اند و علاقه دارند که تحصیلات بیشتر خود را در یک زمینه مرتبط با رشته های علوم پزشکی در دانشگاه های انگلیس یا دیگر کشورهای اروپا ادامه دهند. دروس دوره پری مدیکال کالج اویسینا شامل زیست شناسی سلولی و مولکولی، ژنتیک پزشکی، بیوشیمی پایه، فیزیولوژی پزشکی، ایمونولوژی پزشکی، شیمی آلی، شیمی عمومی، فیزیک، ریاضی، منطق و هوش است.

دوره های کالج اوسینا

دوره آمادگی آزمون IMAT ایتالیا

آزمون  IMATایتالیا که به عنوان آزمون ورودی پذیرش پزشکی ایتالیا قلمداد می شود، توسط آزمون سنجش و ارزیابی کمبریج برای پذیرش در دانشگاه های پزشکی ایتالیا ارائه می شود. دوره آیمت کالج اویسینا شباهت زیادی به دوره پری مدیکال دارد اما در چند درس متفاوت است. زیست شناسی، ژنتیک، فیزیولوژی، شیمی عمومی، شیمی آلی، ریاضی، فیزیک و هوش و منطق از جمله دروس دوره آمادگی IMAT ایتالیا در کالج بین المللی اویسینا هستند.

دوره دیپلم های بین المللی IB و A- level

دوره دیپلم بین المللی IB و دیپلم A-level انگلستان از دوره های اصلی کالج بین المللی اویسینا است. دوره IB شامل 6 موضوع درسی است که داوطلبان با توجه به هدف و علایق خود می توانند انتخاب کنند. تمامی کلاس های کالج اویسینا به زبان انگلیسی است. اما  امتحان دوره دیپلم بین المللی IB به سه زبان انگلیسی، فرانسوی و اسپانیایی برگزار می شود. داوطلب موظف است، به یکی از زبان های فوق تسلط کامل داشته باشد. دوره A-level نیز در دو سطح   A Level -1 و   A Level -2به متقاضیان ارائه می شود. دانش آموزانی که 10 سال تحصیلات را با 2 سال آموزش متوسطه به پایان رسانده اند می توانند در این دوره شرکت کنند.

کالج بین المللی اویسینا در مجارستان

دوره آموزش زبان انگیسی (EFP)

در دوره آموزش زبان انگلیسی کالج بین المللی اویسینا دانشجویان برای 4 مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن) و برای آزمون های بین المللی از جمله آیلتس و تافل آماده می کند. برنامه آموزش زبان انگلیسی (EFP) یک دوره فشرده است که دانشجویان را به صورت عمومی و دانشگاهی برای زبان انگلیسی آماده می کند. گذراندن این دوره برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در رشته مهندسی و پزشکی در دانشگاه های معتبر اروپا دارند، بسیار حائز اهمیت است.

دوره آموزش زبان آلمانی (GFP)

دوره آموزش زبان آلمانی (GFP) در کالج ابن سینا مجارستان برای دانشجویانی طراحی شده است که دبیرستان خود را به اتمام رسانده اند و قصد دارند تحصیلات خود را در دانشگاه های معتبر کشور آلمان، اتریش یا سوئیس ادامه دهند، زیرا زبان آموزش این دانشگاه ها آلمانی است. دوره کالج زبان آلمانی بر توسعه مهارت های زبان آلمانی دانش آموزان تمرکز دارد.

خدمات رفاهی کالج اویسینا مجارستان

کالج بین المللی اویسینا در مجارستان علاوه بر برگزاری دوره های مختلف آموزشی، خدمات رفاهی نیز جهت سهولت زندگی دانشجویان در شهر بوداپست ارائه می دهد. دسترسی به اینترنت در محل کالج، برنامه ها و اردوهای ورزشی و علمی، رستوران اختصاصی کالج همراه با تنوع غذایی ایرانی و فرنگی،  کتابخانه در محل کالج، برنامه واکسیناسیون و مراقبت های پزشکی، بیمه خدمات درمانی، محل اسکان موقت و اسکان طولانی مدت در بوداپست با امکانات استاندارد، سیستم حمل بار فرودگاهی و … از دیگر خدمات کالج بین المللی اویسینا است.

کالج ابن سینا

گروه آریا دانش و خدمات مشاوره تخصصی و پذیرش تحصیلی

گروه آریا دانش به عنوان نماینده رسمی و معتبر کالج بین المللی اویسینا در ایران، ارائه دهنده خدمات مشاوره تخصصی و اخذ پذیرش دوره های آموزشی کالج اویسینا مجارستان است. در سال های اخیر تقاضای متقاضیان ایرانی برای تحصیل در خارج از کشور بویژه تحصیل در کشورهای اروپایی از جمله کشورهای ایتالیا، انگلستان، مجارستان، چک، لهستان، ترکیه و …. و همچنین کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، نیوزیلند در تمامی مقاطع تحصیلی بسیار چشم گیر بوده است. از این رو هدف گذاری دقیق، آشنایی با رشته های دانشگاهی، آشنایی با دانشگاه های برتر کشورهای مختلف، آشنایی با شیوه پذیرش و ورود به دانشگاه، شرایط لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی، ویزای تحصیلی و آگاهی از شرایط زندگی و هزینه های تحصیل بسیار برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی اهمیت دارد. با توجه به اهمیت این موضوع، گروه آریا دانش با بهره مندی از مشاورین و متخصصین مجرب و متعهد، راهنمای تمامی متقاضیانی است که قصد تحصیل در خارج از کشور را در مقاطع مختلف دارند. گروه آریا دانش به عنوان نماینده رسمی و معتبر کالج بین المللی اویسینا برای ایرانیان علاقه مند به تحصیل در اروپا خدمات زیر را ارئه می دهد:

  • مشاوره تخصصی تحصیلی و آینده شغلی
  • اخذ پذیرش از دوره های کالج بین المللی اویسینا مجارستان
  • اخذ ویزای تحصیلی شینگن کشور مجارستان
  • کمک به اقامت در شهر مقصد (اجاره خوابگاه و یا آپارتمان) و خرید بیمه
  • کمک به انتقال شهریه دوره آموزشی و سفر به کشور و شهر مقصد
  • کمک به تکمیل فرم های درخواست آزمون های دانشگاه های مختلف
  • کمک به ثبت نام و شرکت در آزمون های ورودی دانشگاه های معتبر اروپا
  • کمک به برنامه ریزی درسی و مشاوره جهت موفقیت در آزمون های ورودی

مطالب مرتبط

پرسش و پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پر بازدید

دوره نکته و تست و جمع بندی آزمون IMAT ایتالیا 2024

زیست شناسی | شیمی | ریاضی | فیزیک | هوش، منطق و اطلاعات

4 الی 5 روز در هفته

شروع کلاس ها:  کد 1: تیر 1403| کد 2: مرداد 1403

حضوری | آنلاین

_ دوره 100 ساعته در  1.5 ماه
_  مرور سریع مطالب و سرفصل ها
_ حل تست، تمرین و نکات کلیدی
_ تحلیل سوالات آیمت سال های اخیر
_  همراه با 3 آزمون شبیه ساز آیمت