021-28429840

پشتیبانی سریع

جستجو
5/5 - (1 امتیاز)

معرفی استاد زمانی، مدرس ریاضی و فیزیک آریا دانش

استاد صالح زمانی

فهرست مطالب

استاد صالح زمانی، یکی از بهترین مدرسین ریاضی و فیزیک به زبان انگلیسی است. ایشان با سابقه بیش از 15 سال تدریس، متقاضیان را جهت آمادگی آزمون های ورودی دانشگاه ها جهت تحصیل پزشکی در خارج از کشور آموزش می دهند.  ایشان کلیه سرفصل های مختلف ریاضی و فیزیک را با تسلط بالایی آموزش می دهند.

شرح صحبت های استاد زمانی

دروس ریاضی و فیزیک از جمله دروس مهم در آزمون ورودی دانشگاه های پزشکی کشورهای اروپاست. در آزمون آیمت ایتالیا، آزمون SAT ، آزمون BMAT انگلستان، آزمون یوس ترکیه و آزمون ورودی دانشگاه های مجارستان، لهستان و چک یا هردو و یا یکی از این دروس حضور دارند. هرچند میزان اهمیت این دروس در آزمون های ورودی متفاوت هست و تعداد سوالات متغییری از این درس ها طرح میشه به طور مثال از 4 سوال تا 50 سوال؛ اما نمی توان بدون دانش کافی پاسخ گوی سوالات این بخش بود. علاقه مندان به تحصیل پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی در کشورهای اروپایی باید با آمادگی کامل در آزمون ورودی شرکت کنند.

ما در دوره های آموزشی مجموعه آریا دانش، با شناخت دقیق سرفصل های مهم ریاضی و فیزیک در آزمون های ورودی، آموزش های مبتنی بر تست زنی و حل تمرین رو با برنامه مدون اجرا می کنیم. نباید فراموش کرد موفقیت در این دروس تلفیقی از دانش، تکنیک و مهارت های شماست.

مطالب مرتبط

پرسش و پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پر بازدید

دوره نکته و تست و جمع بندی آزمون IMAT ایتالیا 2024

زیست شناسی | شیمی | ریاضی | فیزیک | هوش، منطق و اطلاعات

4 الی 5 روز در هفته

شروع کلاس ها:  کد 1: تیر 1403| کد 2: مرداد 1403

حضوری | آنلاین

_ دوره 100 ساعته در  1.5 ماه
_  مرور سریع مطالب و سرفصل ها
_ حل تست، تمرین و نکات کلیدی
_ تحلیل سوالات آیمت سال های اخیر
_  همراه با 3 آزمون شبیه ساز آیمت