021-28429840

پشتیبانی سریع

جستجو

کشور: روسیه

 اطلاعات کلی درباره تحصیل در این کشور 

کشور روسیه که عنوان پهناورترین کشور جهان را یدک می کشد یک کشور اوراسیایی است که بخشی از آن از در قسمت اروپایی و بخشی از آن آسیایی است. زبان رسمی این کشور روسی و واحد پول آن روبل است. مسکو پایتخت و پرجمعیت ترین شهر این کشور است و شهرهای کازان، سن پترزبورگ، تومسک و سوچی از دیگر شهرهای مهم این کشور هستند.

روسیه از ثروتمندترین کشورهای جهان است و شرایط اقتصادی مناسبی دارد. هزینه های پایین زندگی و تحصیل در روسیه، سهولت اخذ ویزای تحصیلی، عدم نیاز به ارائه مدرک زبان، روابط سیاسی خوب با ایران و امکان تحصیل به زبان انگلیسی باعث شده است که دانشجویان ایرانی تحصیل در روسیه را به عنوان یکی از مقاصد خود در مقاطع تحصیلی مختلف قرار دهند.

این کشور از دانشگاه های معتبری برخوردار است که مدارک آن ها مورد تائید بسیاری از کشورهای جهان از جمله آمریکا است. دانشگاه های سچینوا، رودن، مسکو لومونسوف و دانشگاه ایالتی سن پترزبورگ از دانشگاه مطرح جهت تحصیل در روسیه هستند.

شرایط و هزینه زندگی در این کشور

پادکست های مرتبط با این کشور

دوره جامع فشرده آمادگی آزمون آیمت ایتالیا 2024

زیست شناسی + شیمی + ریاضی و فیزیک + استدلال منطقی و اطلاعات

4.5 ماهه

شروع کلاس ها: اردیبهشت ماه 1403

حضوری | آنلاین
_ همراه با کتاب های آموزشی رایگان _ همراه با جلسات رایگان مشاوره اخذ پذیرش‌، بورسیه استانی و ویزای تحصیلی ایتالیا _همراه با کوئیز های هفتگی _ همراه با آزمون های جامع شبیه ساز آیمت ایتالیا