021-28429840

پشتیبانی سریع

جستجو
3.6/5 - (5 امتیاز)

گزارش تصویری از آغاز دوره آمادگی آزمون IMAT ایتالیا در مجموعه آریا دانش 2022 – 2023

دوره آمادگی آزمون آیمت 2023

فهرست مطالب

توضیحات کلی جلسه

دوره آمادگی آزمون IMAT ایتالیا یکی از دوره های اصلی آموزشی مجموعه آریا دانش است. این دوره در راستای آموزش تخصصی و مشاوره هدفمند به دانشپذیران علاقه مند به تحصیل در ایتالیا به زبان انگلیسی در رشته های پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی ارائه و برگزار می شود.

آزمون آیمت، آزمون ورودی پزشکی و دندانپزشکی به زبان انگلیسی در کشور ایتالیا است. این آزمون سالانه به شکل حضوری در سنترهای مختلف در کشورهای از جمله ایتالیا، انگلستان، ترکیه، امارات، آمریکا و … در ماه سپتامبر (شهریور ماه) برگزار می شود. این آزمون شامل 60 سوال در بخش های زیست شناسی (15 سوال)، شیمی (15 سوال)، ریاضی (5 سوال)، فیزیک (5 سوال) و هوش و اطلاعات عمومی (20 سوال) است. حداکثر نمره این آزمون 90 است. جهت قبولی در این آزمون هر دانشگاه نمره حد نصاب خود را دارد. به طور معمول برای قبولی در آزمون آیمت ایتالیا کسب  حداقل نمره 45 الی 50 نمره اهمیت دارد

مجموعه آریا دانش طبق برنامه هر ساله خود دوره آموزشی آمادگی IMAT ایتالیا را به شکل جامع برگزار می کند. قبل از شروع دوره دانشپذیران به شکل آنلاین در آزمون تعیین سطح که از سه مبحث، زبان انگلیسی، بیولوژی و شیمی می باشد، شرکت می کنند. سپس در آزمون مصاحبه و تعیین سطح با حضور اساتید شرکت کرده و ارزیابی های لازم توسط اساتید از دانشپذیران به عمل می آید. آزمون آنلاین و مصاحبه حضوری در قالب آزمون بورسیه تحصیلی بوده و دانشپذیرانی که سطح بالایی داشته باشند می توانند از تخفیف بالایی تا سقف 1000 یورو از شهریه بهره مند گردند. همچنین در این جلسه نکات کلیدی، برنامه آموزشی و جزوات کمک درسی به دانشپذیران ارائه می شود. افتخار می کنیم بار دیگر میزبان دانشپذیرانی از سراسر کشور هستم و آن ها را در مسیر رسیدن به اهداف و رویاهایشان که تحصیل در رشته های پزشکی در اروپا است را همراهی می کنیم.

ویدیوی جلسه

تصاویر جلسه

مطالب مرتبط

پرسش و پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پر بازدید

دوره نکته و تست و جمع بندی آزمون IMAT ایتالیا 2024

زیست شناسی | شیمی | ریاضی | فیزیک | هوش، منطق و اطلاعات

4 الی 5 روز در هفته

شروع کلاس ها:  کد 1: تیر 1403| کد 2: مرداد 1403

حضوری | آنلاین

_ دوره 100 ساعته در  1.5 ماه
_  مرور سریع مطالب و سرفصل ها
_ حل تست، تمرین و نکات کلیدی
_ تحلیل سوالات آیمت سال های اخیر
_  همراه با 3 آزمون شبیه ساز آیمت