آریا دانش | دوره های آمادگی آزمون های پزشکی اروپا

نمونه تدریس ریاضی و فیزیک استاد زمانی – دوره آنلاین IMAT ایتالیا

5/5 - (2 امتیاز)
۱۴۰۱-۰۴-۱۴

استاد صالح زمانی، یکی از بهترین مدرسین ریاضی و فیزیک به زبان انگلیسی هستند .ایشان مدرس درس ریاضی و فیزیک دوره آیمت مجموعه آریا دانش هستند.

دوره آزمون pre-medical
استاد ریاضی آیمت

ریاضی و فیزیک یکی از مهمترین مباحث آزمون های ورودی پزشکی دانشگاه های معتبر اروپا است. در بسیاری از این دانشگاه ها، یا هر دو این مباحث یا یکی از این مباحث مورد سوال قرار می گیرد. تنوع سرفصل های ریاضی و فیزیک باعث شده است که یکی از چالشی ترین مباحث در آزمون های ورودی دانشگاه باشد.

در آزمون IMAT ایتالیا، که به عنوان آزمون ورودی پزشکی و دندانپزشکی مطرح است، 8 سوال از 60 سوال موجود مربوط به بخش ریاضی و فیزیک است. علاوه بر این آزمون در آزمون های ورودی کشورهای مجارستان، انگلستان، چک و لهستان نیز مبحث ریاضی و فیزیک مطرح می شود.

ما در مجموعه آریا دانش، برگزار کننده دوره های تخصصی آمادگی آزمون ها ورودی پزشکی دانشگاه های اروپا بویژه دوره آمادگی آزمون آیمت ایتالیا هستیم. ما در محموعه خود اساتید حرفه ای و تخصصی را در جهت آموزش مباحث تخصصی این آزمون ها به دانشپذیران گرامی گرد هم آوردیم. استاد صالح زمانی، یکی از بهترین مدرسین ریاضی و فیزیک به زبان انگلیسی هستند که سابقه زیادی در تدریس این دروس دارند.

این مطلب را از دست ندهید!  آزمون های ماهانه شیمی در دوره آمادگی آزمون IMAT ایتالیا

*

code

مشاوره
مشاوره رایگان مشاوره واتس اپ تماس مستقیم

بورسیه تحصیلی دوره های آموزشی آریا دانش 2022 – 2023

تاریخ آزمون بورسیه: 18 مهر 1401
دوره IMAT | دوره SAT | دوره YOS
ثبت نام در بورسیه مشاوره در واتس اپ