آریا دانش | دوره های آمادگی آزمون های پزشکی اروپا

رویدادها، وبینارها و ورکشاپ‌ها

برگزاری وبینار‌های تخصصی، همایش‌ها و ورکشاپ‌های مرتبط با تحصیل پزشکی در اروپا

شرایط ویژه بورسیه تحصیلی دوره های آموزشی آریا دانش 2022 – 2023

گروه آریا دانش برای دومین سال پیاپی برای دوره های تخصصی آمادگی آزمون های ورودی پزشکی دانشگاه های اروپایی برای دانشپذیران ورودی های جدید سال 2022 - 2023، شرایط ویژه ای را در نظر گرفته است.

تاریخ: 18 مهر 1401

بورسیه تحصیلی آریا دانش 2021-2022

داوطلبان علاقه مند به شرکت در دوره های جدید این مجموعه که آذر ماه آغاز می شود، می توانند از مزایای ویژه ای برخوردار شوند. این دوره ها شامل دوره آمادگی آزمونIMAT ایتالیا، دوره آموزش پری مدیکال و دوره آمادگی آزمون SAT است.

تاریخ: 10 آذر 1400

وبینار تخصصی تحصیل در اروپا

وبینار مناسب برای علاقمندان به تحصیل پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی در کشورهای انگلستان، مجارستان، روسیه، جمهوری چک، لهستان، کرواسی، صربستان، استونی، لتونی. مجموعه آریا دانش با شناخت دقیق دانشگاه ها معتبر اروپا که مورد تائید وزارت بهداشت ایران هستند و همچنین با آگاهی نسبت به شرایط پذیرش هر یک از این دانشگاه ها و هزینه ها تحصیل در آن ها، پیشنهادات مناسبی را جهت انتخاب صحیح به متقاضیان ارائه می دهد.

تاریخ: 21 مهر 1400 | ساعت 19 سخنران: دکتر زارعی - مدیر آریا دانش

وبینار تخصصی تحصیل در ایتالیا

وبینار مناسب برای علاقمندان به تحصیل پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی در کشور ایتالیا. کشور ایتالیا با دارا بودن دانشگاه های معتبر، عضویت در اتحادیه اروپا و ناحیه شینگن و همچنین هزینه تحصیلی پایین و امکان اخذ بورسیه تحصیلی می تواند بهترین گزینه برای تحصیل پزشکی در اروپا باشد.

تاریخ: 25 مهر 1400 | ساعت 19 سخنران: دکتر زارعی - مدیر آریا دانش

وبینار تخصصی تحصیل در ترکیه

وبینار مناسب برای علاقمندان به تحصیل پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی در کشور ترکیه. سیستم اصلی پذیرش دانشگاه ترکیه در رشته های علوم پزشکی و مهندسی برای متقاضیان بین المللی، از طریق آزمون YOS و آزمون SAT است. آزمون یوس معمولا به زبان ترکی بوده و از مباحث ریاضی، هوش و هندسه تشکیل شده است.

تاریخ: 28 مهر 1400 | ساعت 19 سخنران: دکتر زارعی - مدیر آریا دانش
مشاوره رایگان مشاوره واتس اپمشاوره تلگرام تماس مستقیم

دوره آمادگی آزمون IMAT ایتالیا _ جامع 2

دروس تخصصی / همراه با مشاوره و آزمون های جامع
۳۵۰ ساعت آموزش | ۴.۵ ماهه
شروع از اول اردیبهشت
توضیحات بیشتر... مشاوره در واتس اپ مشاوره در تلگرام