آریا دانش | دوره های آمادگی آزمون های پزشکی اروپا

رویدادها، وبینارها و ورکشاپ‌ها

برگزاری وبینار‌های تخصصی، همایش‌ها و ورکشاپ‌های مرتبط با تحصیل پزشکی در اروپا

بورسیه تحصیلی آریا دانش

داوطلبان علاقه مند به شرکت در دوره های جدید این مجموعه که آذر ماه آغاز می شود، می توانند از مزایای ویژه ای برخوردار شوند. این دوره ها شامل دوره آمادگی آزمونIMAT ایتالیا، دوره آموزش پری مدیکال و دوره آمادگی آزمون SAT است.

تاریخ: 10 آذر 1400

وبینار تخصصی تحصیل در اروپا

وبینار مناسب برای علاقمندان به تحصیل پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی در کشورهای انگلستان، مجارستان، روسیه، جمهوری چک، لهستان، کرواسی، صربستان، استونی، لتونی. مجموعه آریا دانش با شناخت دقیق دانشگاه ها معتبر اروپا که مورد تائید وزارت بهداشت ایران هستند و همچنین با آگاهی نسبت به شرایط پذیرش هر یک از این دانشگاه ها و هزینه ها تحصیل در آن ها، پیشنهادات مناسبی را جهت انتخاب صحیح به متقاضیان ارائه می دهد.

تاریخ: 21 مهر 1400 | ساعت 19 سخنران: دکتر زارعی - مدیر آریا دانش

وبینار تخصصی تحصیل در ایتالیا

وبینار مناسب برای علاقمندان به تحصیل پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی در کشور ایتالیا. کشور ایتالیا با دارا بودن دانشگاه های معتبر، عضویت در اتحادیه اروپا و ناحیه شینگن و همچنین هزینه تحصیلی پایین و امکان اخذ بورسیه تحصیلی می تواند بهترین گزینه برای تحصیل پزشکی در اروپا باشد.

تاریخ: 25 مهر 1400 | ساعت 19 سخنران: دکتر زارعی - مدیر آریا دانش

وبینار تخصصی تحصیل در ترکیه

وبینار مناسب برای علاقمندان به تحصیل پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی در کشور ترکیه. سیستم اصلی پذیرش دانشگاه ترکیه در رشته های علوم پزشکی و مهندسی برای متقاضیان بین المللی، از طریق آزمون YOS و آزمون SAT است. آزمون یوس معمولا به زبان ترکی بوده و از مباحث ریاضی، هوش و هندسه تشکیل شده است.

تاریخ: 28 مهر 1400 | ساعت 19 سخنران: دکتر زارعی - مدیر آریا دانش
مشاوره
مشاوره رایگان مشاوره واتس اپ تماس مستقیم

دوره فشرده آمادگی آزمون IMAT ایتالیا 2022

شروع دوره: اردیبهشت 1401
#ظرفیت_محدود
ثبت درخواست مشاوره رایگان مشاوره در واتس اپ