021-28429840

پشتیبانی سریع

جستجو
5/5 - (1 امتیاز)

بورسیه تحصیلی

بورسیه تحصیلی

شگفتانه آریا دانش

بورسیه 1000 یورویی به سه نفر

شرایط ویژه بورسیه تحصیلی دوره آمادگی IMAT ایتالیا

ویژه دانشپذیران ورودی های جدید سال 2023 – 2024

کالج آریا دانش برای سومین سال پیاپی برای دانشپذیران ورودی های جدید سال 2023 – 2024 در دوره آمادگی آزمون IMAT ایتالیا، شرایط ویژه ای را در نظر گرفته است. داوطلبان علاقه مند به شرکت در دوره های آمادگی آزمون IMAT جامع 1 ( شروع از آبان 1402) و IMAT جامع 2 ( شروع از بهمن 1402) می توانند از مزایای ویژه ای برخوردار شوند. دانشپذیران با ارائه مدارک تحصیلی و موفقیت در آزمون تعیین سطح و اخذ بالاترین نمره در آن، می توانند از بورسیه تحصیلی یا اسکالرشیپ آریا دانش بهره مند شوند

آیمت

توضیحات کلی بورسیه دوره IMAT ایتالیا در کالج آریا دانش

با توجه به اینکه هر سال دانشپذیران جدیدالورود قبل از شرکت در دوره های آمادگی آزمون IMAT ایتالیا، در آزمون تعیین سطح (آزمون ورودی) شرکت می کنند تا اساتید با سطح علمی متقاضیان آشنا شوند، امسال این آزمون نیز با نگاهی متفاوت برگزار می شود. داوطلبانی که علاقه مند به تحصیل در دانشگاه های معتبر ایتالیا در رشته های پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی هستند، می‌توانند از شرایط منحصر به فرد استفاده از بورسیه تحصیلی یا اسکالرشیپ دوره های آریا دانش بهره مند گردند. دانشپذیرانی که در آزمون تعیین سطح، مصاحبه و ارائه مدارک موفقیت لازم را کسب کنند، می‌توانند تا سقف 1000 یورو از مقادیر مختلف کمک های مالی و بورسیه استفاده نمایند. این بورسیه تحصیلی برای شرکت در دوره های آریا دانش در سال تحصیلی 2023-2024 در نظر گرفته شده است. این بورسیه هم برای متقاضیان دوره های حضوری و هم آنلاین اختصاص دارد.

محتوای آزمون بورسیه دوره IMAT ایتالیا

آزمون بورسیه دوره آمادگی آزمون آیمت ایتالیا، شامل آزمون کتبی آنلاین و آزمون شفاهی (مصاحبه) است. آزمون کتبی آنلاین تعیین سطح و انتخاب دانشجویان بورسیه تحصیلی دوره IMAT، شامل سوالات تخصصی چهار یا پنج گزینه ای در سه بخش زیست شناسی، شیمی و زبان انگلیسی می باشد. این آزمون به زبان انگلیسی و مشتمل بر 40 سوال است. مدت زمان آزمون کتبی آنلاین 60 دقیقه است. آزمون آنلاین کتبی شامل نمره منفی نمی باشد. آزمون مصاحبه و شفاهی نیز به شکل حضوری و یا آنلاین با حضور اساتید به صورت خصوصی و تک نفره برگزار می شود.

مهلت ثبت نام و تاریخ برگزاری آزمون بورسیه

ثبت نام جهت ورود به دوره های آمادگی IMAT و شرکت در آزمون بورسیه آریا دانش آغاز گردیده است و تا تاریخ 21 مهر 1402 ادامه خواهد داشت. آزمون آنلاین تعیین سطح و بورسیه در تاریخ 25 مهر به صورت سراسری برگزار می شود و پس از آزمون آنلاین، نفرات برتر معادل چند برابر ظرفیت جهت آزمون مصاحبه و شفاهی دعوت خواهند شد. آزمون مصاحبه به شکل حضوری و یا آنلاین در تاریخ های 2، 3 و 4 آبان ماه برگزار می گردد. پس از اعلام نتایج مصاحبه، متقاضیان انتخاب شده به صورت رسمی اعلام می‌گردند و سرتیفیکیت اخذ بورسیه دریافت می کنند.

شرایط ثبت نام و میزان بورسیه دوره IMAT ایتالیا

دورهمیزان بورسیهظرفیت بورسیه
IMAT ایتالیا200 – 1000یورو3 نفر

شیوه محاسبه میزان اخذ نمره بورسیه دوره IMAT ایتالیا

موضوع حداکثر نمره
آزمون کتبی آنلاین 40
آزمون مصاحبه و شفاهی 40
رشته مرتبط 5
معدل بالای 18 5
مدرک زبان 5
رزومه مرتبط 5
مجموع 100 نمره
آیمت

شیوه ثبت نام در آزمون بورسیه

جهت شرکت در آزمون تعیین سطح و بورسیه دوره IMAT ایتالیا فرم زیر را پر کرده و ارسال نمایید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خدمات کالج آریا دانش ویژه دوره آمادگی آزمون IMAT ایتالیا

دستاوردهای شرکت کنندگان در دوره های آمادگی IMAT ایتالیا

دوره جامع فشرده آمادگی آزمون آیمت ایتالیا 2024

زیست شناسی + شیمی + ریاضی و فیزیک + استدلال منطقی و اطلاعات

4.5 ماهه

شروع کلاس ها: اردیبهشت ماه 1403

حضوری | آنلاین
_ همراه با کتاب های آموزشی رایگان _ همراه با جلسات رایگان مشاوره اخذ پذیرش‌، بورسیه استانی و ویزای تحصیلی ایتالیا _همراه با کوئیز های هفتگی _ همراه با آزمون های جامع شبیه ساز آیمت ایتالیا