آریا دانش | دوره های آمادگی آزمون های پزشکی اروپا

دوره پری مدیکال یا MFP در ایران | آمادگی آزمون ورودی پزشکی اروپا

5/5 - (89 امتیاز)

دوره در یک نگاه

 • محل برگزاری:

  آریا دانش

 • مکان برگزاری :

  تهران/ پاسداران

 • زبان آموزشی:

  زبان انگلیسی

 • هدف دوره:

  آمادگی آزمون های ورودی دانشگاه های اروپا در رشته های علوم پزشکی

 • رشته های هدف:

  پزشکی/ داروسازی/ دندانپزشکی/ فیزیوتراپی/ علوم آزمایشگاهی/ علوم تغذیه/ پرستاری/ مامایی و ...

 • مدت دوره:

  جامع: 8 ماه / فشرده: 6 ماه

 • ساعت آموزشی کل دوره:

  جامع: حدود 600 ساعت / فشرده: حدود 500 ساعت

 • شرایط ثبت نام دوره:

  گذراندن دوره 12 ساله تحصیلی در ایران در رشته های علوم تجربی یا ریاضی و فیزیک

 • پیش نیاز دوره:

  گذراندن دوره زبان انگلیسی عمومی

 • زمان شروع دوره:

  جامع: مهر ماه / فشرده: آذر ماه

 • دروس دوره:

  زیست شناسی سلولی و مولکولی/ آناتومی، فیزیولوژی/ ژنتیک پزشکی/ میکروب شناسی/ بیوشیمی/ ایمنی شناسی/ شیمی عمومی/ شیمی آلی/ زبان پزشکی/ زبان انگلیسی/ ریاضی/ فیزیک

 • ویژگی های دوره

  اساتید مجرب و متخصص دوره / آزمون های منظم کلاسی (کوئیز) / آزمون های جامع و پایان دوره / کتاب های اختصاصی تدوین شده / کتابچه اطلاعات جامع دانشگاه های اروپا / مشاوره تخصصی ثبت نام، بورسیه و ویزا / جلسات توجیهی مدل آزمون های ورودی / جلسات مشاوره انتخاب رشته و دانشگاه / کمک به ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی

 • دستاوردهای دانشجویان شرکت کننده در دوره:

  امکان شرکت در دوره های آمادگی آزمون ورودی پزشکی اروپا در کالج پزشکی در ایران به جای کالج های اروپایی / صرفه جویی در هزینه های تحصیلی با گذراندن دوره پری مدیکال در ایران به جای کالج های بین المللی اروپا / رسیدن به درصد بالای 90 % موفقیت در آزمون های ورودی دانشگاه های پزشکی و معتبر اروپا / ارتقاء سطح زبان انگلیسی دانشجویان پری مدیکال / ارتقاء سطح علمی دروس سال اول و دوم دانشگاه

دوره پریمدیکال یا MFP در ایران

معرفی و بررسی تخصصی دوره

معرفی ویدیویی دوره جامع پری مدیکال آریا دانش ( آریا ویزا سابق )

دوره پری مدیکال (دوره پیش پزشکی) یا دوره فاندیشن ویژه موفقیت در آزمون ورودی پزشکی دانشگاه های اروپا طراحی شده است. دوره پری مدیکال یا دوره MFP (مدیکال فاندیشن پروگرم) معادل دوره پیش دانشگاهی پزشکی محسوب می شود (Pre-University) و گزینه مناسبی جهت موفقیت در آزمون ورودی و تحصیل پزشکی در اروپا، تحصیل داروسازی در اروپا و تحصیل دندانپزشکی در اروپا است.

دانشپذیران دوره پری مدیکال یا دوره فاندیشن با گذراندن این دوره می توانند در هر یک از دانشگاه های علوم پزشکی کشورهای اروپا که دوره پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی را به انگلیسی برگزار می کنند درخواست پذیرش دهند و به ادامه تحصیل بپردازند.می توان این گونه بیان نمود که دانشپذیران با گذراندن دوره MFP یا دوره پری مدیکال می توانند در آزمون های ورودی بیش از 80 دانشگاه معتبر در 12 کشور اروپایی شرکت کنند و با موفقیت در این آزمون ها وارد دانشگاه مد نظر خود شوند.

از آنجایی که دوره پریمدیکال به صورت معمول در کالج ها و دانشگاه های اروپایی برگزار می شود، این دوره توسط کالج آریا دانش به عنوان کالج پزشکی در ایران برای متقاضیانی ایرانی در شهر تهران برگزار می شود. دوره پری مدیکال در ایران به صورت دوره پری مدیکال جامع و همچنین دوره پری مدیکال فشرده برگزار می شود. کالج پزشکی آریا دانش علاوه بر دوره پری مدیکال در ایران، دوره آمادگی آزمون IMAT ایتالیا و همچنین دوره آمادگی آزمون SAT را نیز برگزار می کند.

نحوه پذیرش رشته های علوم پزشکی دانشگاه های معتبر اروپا

دانشگاه های معتبر اروپا بویژه دانشگاه های اروپایی مورد تایید وزارت بهداشت ایران جهت پذیرش دانشجو در رشته های علوم پزشکی همچون پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی، فیزیوتراپی، پرستاری، علوم آزمایشگاهی، علوم تغذیه، مامایی و همچنین رشته های علوم پایه پزشکی از جمله میکروبیولوژی، زیست شناسی، ژنتیک و … آزمون ورودی استاندارد و تخصصی برگزار می کنند. آزمون ورودی پذیرش پزشکی دانشگاه های اروپا به طور معمول در اکثر کشورها شامل دو قسمت آزمون کتبی و آزمون مصاحبه ای و شفاهی است.

قسمت اول آزمون شامل سوالات تستی از دروس زیست شناسی سلولی و مولکولی، انگلیسی، شیمی عمومی، شیمی آلی، ژنتیک، فیزیولوژی، آناتومی انسانی، میکروبیولوژی، ایمنی شناسی و … بوده و در مرحله دوم آزمون مصاحبه به صورت شفاهی برگزار می شود.به طور معمول آزمون شفاهی توسط یک استاد با تجربه از دانشگاه به صورت حضوری یا آنلاین و تصویری گرفته می شود. آزمون ورودی بهترین دانشگاه های پزشکی اروپا به طور معمول در محل خود دانشگاه یا سنترهای معرفی شده توسط دانشگاه در کشورهای مختلف برگزار می شود.

معمولا دانشگاه های اروپا برای جذب دانشجوی بین المللی هر ساله یک ظرفیت مشخصی را قبل از آزمون مشخص می کنند.همچنین با توجه به بین المللی بودن دانشگاه ها و با توجه به درخواست متقاضیان و زبان های آموزشی که دانشگاه ها ارائه می دهند، زبان انگلیسی از جمله زبان های آموزشی اصلی در دانشگاه ها بوده که باعث می شود کلیه مراحل آزمون ورودی به زبان انگلیسی برگزار شود. از این رو مهمترین نکته ای که علاقه مندان به تحصیل پزشکی در خارج از کشور باید به آن توجه داشته باشند این است که باید سطح مناسبی از زبان انگلیسی برخوردار باشند و یا مدرک زبان آیلتس یا تافل و یا دولینگو ارائه دهند.

معمولا نمره 6 یا 6.5 آیلتس از مرسوم ترین مدارک زبان جهت تحصیل پزشکی در اروپا است. بهترین شرایط سنی جهت پذیرش و تحصیل پزشکی در اروپا به زبان انگلیسی سن بالای 18 سال و زیر 30 سال است.با توجه به نوع آزمون ورودی دانشگاه های پزشکی اروپا، گذراندن دوره پری مدیکال در ایران یا دوره فاندیشن در ایران و در کالج پزشکی آریا دانش می تواند مسیر مناسبی جهت موفقیت در آزمون های ورودی پزشکی اروپا باشد.

علاوه بر این هزینه تحصیلی متقاضیان نیز کاهش پیدا می کند. در طول دوره فاندیشن در ایران، جلسات توجیهی ویژه آزمون ورودی هر دانشگاه به طور مجزا برای دانشجویان برگزار می شود تا دانشجویان با شناخت کامل انتخاب رشته و دانشگاه و کشور مقصد خود را انجام دهند.

دوره فاندیشن در ایران

 اهداف دوره پری مدیکال یا پیش پزشکی در ایران چیست؟

 • آمادگی ویژه آزمون های کتبی رشته های پزشکی دانشگاه های معتبر اروپا
 • آموزش دروس علوم پایه پزشکی جهت موفقیت در آزمون های ورودی
 • توانمندی و یادگیری بخش مهمی از دروس سال اول و دوم دانشگاه ها
 • آمادگی ویژه آزمون های مصاحبه ورودی رشته های علوم پزشکی اروپا
 • ارتقاء سطح زبان انگلیسی در سطح 6.5 آیلتس و زبان تخصصی پزشکی
 • آشنایی کامل با سوالات آزمون های ورودی پزشکی دانشگاه های اروپا

 دوره پری مدیکال در ایران برای چه افرادی مناسب است؟

 • علاقه مندانی که قصد تحصیل در رشته های علوم پزشکی دانشگاه های اروپا از جمله در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی، پرستاری و مامایی دارند.
 • دانش آموزان ایرانی دوره دبیرستان و دوره پیش دانشگاهی رشته های علوم تجربی و حتی رشته های ریاضی و فیزیک (18 سال به بالا) که تمایل به تحصیل در رشته های پزشکی دانشگاه های معتبر اروپا بویژه در کشورهای مجارستان، انگلستان، لهستان، چک، روسیه، صربستان و استونی دارند.
 • متقاضیانی که تمایل به گذراندن دوره پری مدیکال یا فاندیشن در کالج پزشکی در ایران – تهران دارند.

دروس آموزشی دوره پری مدیکال یا پیش پزشکی

دانشپذیران علاقه مند به تحصیل پزشکی در اروپا می توانند در دوره فشرده و دوره جامع کالج پزشکی در ایران شرکت کنند. دانشپذیران در دوره MFP دروس زیر را بطور جامع و هدفمند آموزش می بینند و با آمادگی بالایی می توانند در آزمون ورودی پزشکی دانشگاه های اروپا شرکت نمایند:

1 زیست شناسی سلولی و مولکولی 6 شیمی آلی و بیوشیمی پایه
2 ژنتیک 7 فیزیک و ریاضی
3 میکروبیولوژی و ایمنی شناسی 8 شیمی عمومی
4 فیزیولوژی و آناتومی 9 زبان پزشکی و مدیکال ترمینولوژی
5 کلاس مصاحبه 10 انگلیسی عمومی

هرچند تمامی این دروس به نوبه خود دارای اهمیت هستند اما 5 درس اصلی زیست شناسی، شیمی، آناتومی، فیزیولوژی و زبان پزشکی از اهمیت بیشتری برخوردارند و بیشترین زمان دوره MFP را به خود اختصاص داده اند. در دوره پری مدیکال تمامی دروس به زبان انگلیسی و توسط اساتید برتر آموزش داده می شود که علاوه بر ارتقاء سطح دانش تخصصی علوم پایه پزشکی، باعث رشد سطح زبان انگلیسی دانشپذیران دوره پیش پزشکی نیز می شود.

دوره پیش پزشکی

منابع و محتوای آموزشی دوره پیش پزشکی در ایران

کالج پزشکی آریا دانش کتاب های آموزشی آمادگی آزمون های ورودی پزشکی اروپا را در قالب کتاب ها و پکیج های یونی مد UniMed آماده کرده و در اختیار متقاضیان دوره پری مدیکال یا دوره پیش پزشکی قرار می دهد. کتاب های دوره پری مدیکال توسط اساتید مجرب و متخصص با زبانی ساده و قابل فهم و با توجه کامل به سرفصل های درسی مورد نیاز دانشگاه های علوم پزشکی اروپا تهیه و تدوین شده است.

از آن جا که دروس دوره MFP یا پری مدیکال گسترده است، طبیعتا نیاز به انتخاب رفرنس های برتر متناسب با سیستم آزمون های ورودی دانشگاه های اروپا است. همچنین در کنار این کتاب های آموزشی، کتاب های رفرنس بین المللی از جمله کتاب های کمبریج نیز جزئی از منابع آموزشی هستند.

معرفی سیستم آموزشی دوره پری مدیکال در ایران

دوره پری مدیکال در تهران در کالج پزشکی آریا دانش به عنوان دوره آمادگی آزمون ورودی پزشکی اروپا مطرح است. از این رو سیستم آموزشی این دوره در جهت برطرف کردن تمامی نیازهای آموزشی دانشجویان جهت پذیرش دانشگاه و کسب کرسی دانشگاه های مطرح اروپایی در رشته ها علوم پزشکی طراحی شده است. در این دوره کلاس های حضوری و حتی آنلاین با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصص به زبان انگلیسی برگزار می شود و در کنار آن کتاب های آموزشی که به صورت اختصاصی تدوین شده قرار دارد.

در دوره پر مدیکال نیز آزمون های منظم کلاسی، میان ترم و پایان ترم برای تسلط بهتر متقاضیان به مدل آزمون ورودی پزشکی اروپا برگزار می شود. آموزش مفهومی و اصولی دروس مختلف با تاکید بر دروس زیست شناسی، فیزیولوژی، آناتومی، شیمی و زبان انگلیسی و برگزاری جلسات مشاوره ای جهت آموزش نحوه مصاحبه بخشی از دوره پیش پزشکی – MFP است.

گفتن این نکته ضروری است که این سیستم آموزشی در کالج پزشکی آریا دانش با شناخت کامل از نقاط قوت و ضعف دانش آموزان ایرانی تدوین شده و مسیر همواری را برای رسیدن دانش آموزان به دانشگاه های انگلیسی زبان اروپا در رشته های علوم پزشکی ایجاد کرده است.

آزمون های دوره پری مدیکال – MFP

به منظور افزایش میزان آمادگی دانشجویان دوره MFP در ایران برای موفقیت در آزمون ورودی پزشکی اروپا و سنجش میزان پیشرفت دانشجویان ایرانی آزمون های زیر به صورت منظم برای دانشجویان برگزار می شود.

 • کوئیزهای تک درس: کوئیزهای تک درس توسط اساتید به صورت هفتگی یا چند هفته یک بار به صورت تستی و یا تشریحی برگزار می شود. این آزمون ها مطالب آموزشی ارائه شده در طول جلسات آموزشی را مورد سنجش قرار می دهند. نکته مهم این است که این آزمون ها مطابق با استانداردهای آزمون های ورودی دانشگاه های اروپا تدوین شده اند.
 • آزمون های میان دوره (Semifinal): این آزمون ها در دوره پری مدیکال به صورت کتبی و شفاهی برگزار می شود و میزان رشد تحصیلی دانشجویان را در میان ترم مورد سنجش قرار می دهد.
 • آزمون پایان دوره (Final): این آزمون به صورت کتبی و شفاهی برگزار می شود و میزان رشد و ارتقاء تحصیلی دانشجویان را در پایان دوره پری مدیکال یا پیش پزشکی مورد سنجش قرار می دهد.

آزمون تعیین سطح دوره پری مدیکال

آزمون تعیین سطح دوره پری مدیکال در 3 بخش مختلف زبان انگلیسی، زیست شناسی و شیمی به زبان انگلیسی برگزار می شود. در آزمون تعیین سطح علاوه بر سنجش سطح علمی مخاطبان در این دروس، سطح مکالمه و دانش زبان انگلیسی مخاطبان نیز مورد سنجش قرار می گیرد.

طبیعتا مخاطبینی که سطح زبان انگلیسی مناسبی یا مدرک زبان انگلیسی بین المللی همچون آیلتس، تافل و … داشته باشند علاوه بر موفقیت در آزمون ورودی می توانند دوره پری مدیکال را به خوبی بگذرانند. متقاضیانی که سطح زبانی انگلیسی مناسبی نداشته باشند ابتدا وارد دوره زبان انگلیسی عمومی در سطح پری آیلتس می شوند و بعد وارد دوره دروس تخصصی دوره پیش پزشکی می شوند.

دوره پری مدیکال

مدل و زمان برگزاری دوره پری مدیکال در ایران

دوره پری مدیکال جامع به صورت یک دوره حدودا 8 ماهه برگزار می شود و از مهر ماه هر سال برگزار می شود و تا نیمه دوم اردیبهشت – نیمه اول خرداد ادامه پیدا می کند. این دوره کامل و جامع بوده و حدود 600 ساعت آموزشی را در دروس مختلف دوره پری مدیکال شامل می شود. در این دوره تمامی نیازهای آموزشی متقاضیان آزمون ورودی پزشکی اروپا در دانشگاه های مختلف پاسخ داده می شود.

نکته مهم این است که دوره پری مدیکال جامع فقط یک بار در سال توسط کالج آریا دانش برگزار می شود.همچنین دوره پیش پزشکی فشرده نیز توسط آریا دانش در آذر ماه برگزار می شود و تا نیمه دوم اردیبهشت – نیمه اول خرداد ادامه دارد. دوره پری مدیکال فشرده به مدت 5.5 ماه و حدود 500 ساعت آموزشی ارائه می شود.

دوره های پری مدیکال آریا دانش دارای یک دوره آموزش زبان انگلیسی عمومی به صورت پیش نیاز هستند و متقاضیان با گذراندن این دوره می توانند سطح زبان انگلیسی خود را ارتقاء داده که برای ادامه دوره و شرکت در کلاس های دروس تخصصی ضروری است و برای موفقیت در آزمون ورودی پزشکی اروپا بسیار مناسب است. این دوره زبان یک ماهه بوده و در سطح پری آیلتس است.

خدمات گروه آریا دانشویژه دوره پری مدیکال یا MFP در ایران

 • مشاوره تحصیلی و شغلی (دوره های آموزشی، دانشگاه ها، هزینه های تحصیل)
 • دوره جامع و فشرده آمادگی آزمون ورودی اروپا (پری مدیکال یا پیش پزشکی)
 • کتاب های آموزشی استاندارد و سیستم اجرایی متناسب با کالج های اروپا
 • کمک به تکمیل فرم های درخواست آزمون های دانشگاه های مختلف
 • کمک به ثبت نام و شرکت در آزمون های ورودی دانشگاه های معتبر اروپا
 • کمک به برنامه ریزی درسی و مشاوره جهت موفقیت در آزمون های ورودی

سوالات متداول

 1. دوره پری مدیکال یا دوره پیش پزشکی در ایران برای چه متقاضیانی مناسب است؟

علاقه مندان به تحصیل در رشته های پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی و جراحی دانشگاه های مختلف اروپایی که این کورس ها را به زبان انگلیسی برگزار می کنند.

 1. آیا ورود به دانشگاه های پزشکی اروپا شرایط سنی خاصی دارد؟

بهترین شرایط سنی پذیرش در رشته های پزشکی اروپا در بازه سنی 18 الی 25 سال است. اما کشورهای همچون ترکیه، ایتالیا و روسیه محدودیت سنی ندارند و تا 35 سال پذیرش دارند.

 1. آیا ورود به دانشگاه های اروپا در رشته های پزشکی شرط معدل دارد؟

شرایط معدل وجود ندارد اما ترجیحا معدل دیپلم و پیش دانشگاهی متقاضیان بالای 14 باشد.

 1. آیا پذیرش رشته های پزشکی در اروپا نیاز به مدرک زبان انگلیسی دارد؟

اکثر دانشگاه های پزشکی اروپا نیاز به مدرک زبان ندارند اما نیاز به دانش زبان انگلیسی برای موفقیت در آزمون ورودی وجود دارد. در برخی از کشورها نیز از جمله ایتالیا نیاز به مدرک زبان برای شرکت در آزمون ورودی وجود دارد.

 1. مهمترین شرایط ورود به رشته های پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی اروپا چیست؟

گذراندن دوره 12 ساله تحصیل در ایران در رشته تجربی یا ریاضی و فیزیک (پیش دانشگاهی) یکی از مهمترین شرایط است. دانش زبان انگلیسی و همچنین موفقیت در آزمون ورودی دانشگاه ها از دیگر شرایط است.

 1. آزمون ورودی پزشکی دانشگاه های اروپا در کجا برگزار می شود؟

آزمون های ورودی به طور معمول در محل دانشگاه و در چند بازه زمانی برگزار می شود. اما برخی آزمون ها و دانشگاه ها علاوه بر محل دانشگاه ها در دیگر مراکز آموزشی برگزار می شود. محل برگزاری در وب سایت دانشگاه قید می شود. به طور مثال آزمون آیمت ایتالیا در 20 کشور برگزار می شود.

 1. سیستم آموزشی، اساتید و کتاب های آموزشی دوره پری مدیکال در ایران چگونه است؟

دوره آموزشی آمادگی آزمون های پزشکی اروپا در کالج پزشکی آریا دانش براساس استانداردهای آموزشی و مطابق با سیستم کالج های اروپایی برگزار می شود. تمامی اساتید مجرب و متخصص هستند و کتاب های آموزشی تالیفی و دیگر کتاب های رفرنس از جمله کتاب های کمبریج آموزش داده می شود.

 1. پس از گذراندن دوره پری مدیکال در ایران می توان در آزمون ورودی پزشکی چه کشورهای شرکت کرد؟

با گذراندن دوره پیش پزشکی در ایران، می توان در آزمون ورودی بیش از 70 دانشگاه برتر در اروپا که کورس های پزشکی را به زبان انگلیسی برگزار می کنند شرکت کرد و به موفقیت رسید. کشورهای مجارستان، جمهوری چک، انگلستان، لهستان، ایتالیا، استونی، کرواسی، صربستان، لتونی، اسلواکی، قبرس و … از جمله این کشورها هستند.

استاد رضا امیرارجمند

مدرس شیمی عمومی و شیمی آلی

مهندس صالح زمانی نژاد

مدرس ریاضیات و فیزیک

خانم دکتر مینا مختاری

مدرس زیست شناسی

خانم دکتر سپیده صفری

مدرس زبان انگلیسی، هوش و منطق و اطلاعات عمومی

نظرات و نقد و بررسی کاربران

۱۲ دیدگاه
 • سلام
  دوره پری مدیکال شما به چه زبانی برگزار میشه؟ آیا میشه فارسی هم خوند؟

  • مشاور آریا ویزا ۱۴۰۰-۰۴-۰۲ در ۵:۴۵ ب.ظ

   سلام. به واسطه اینکه آزمون ورودی دانشگاه های اروپایی به زبان انگلیسی برگزار می شه، دوره پری مدیکال آریا ویزا و حتی دوره IMAT ایتالیا هم به زبان انگلیسی برگزار میشه. اصلا پیشنهاد نمیشه منابع فارسی بخونید.

 • سلام
  ایا این امکان هست بعد از دوره پری مدیکال برای دو کشور آزمون رو داد؟

  • مشاور آریا ویزا ۱۴۰۰-۰۴-۱۰ در ۱۰:۱۳ ق.ظ

   سلام
   بله امکان پذیرش هست. شرکت کنندگان دوره پری مدیکال این امکان رو دارند که در آزمون ورودی دانشگاه های پزشکی نزدیک به ۱۲ کشور و ۵۰ دانشگاه معتبر شرکت کنند.

 • سلام ببخشید من ۲۴ سالم هست. میتونم در دوره پری مدیکال شما شرکت کنم و ایا انلاین هم کلاس دارید؟

  • مشاور آریا ویزا ۱۴۰۰-۰۴-۱۸ در ۵:۲۴ ب.ظ

   سلام. بله امکان پذیر هست. دوره پری مدیکال برای آزمون ورودی دانشگاه های مختلف کشورهای اروپایی هست و اکثر این دانشگاه ها تا شرایط سنی ۲۵ سال مشکلی برای اخذ پذیرش ندارند. بله دوره پیش پزشکی آنلاین هم برگزار میشه.

 • سلام
  خواستم یه تشکر ویژه ای از دکتر زارعی و مشاوان خوبشون داشته باشم. من الان دانشجوی پزشکی در مجارستان دانشگاه سگد هستم و واقعا تشکر میکنم بخاطر دوره عالیتان.

  • مشاور آریا ویزا ۱۴۰۰-۰۴-۳۱ در ۱۲:۰۴ ب.ظ

   سلام.برای شما آرزوی موفقیت داریم درمسیر تحصیلیتون. حتما پیام شما به اطلاع ایشون خواهد رسید.

 • سلام و خسته نباشید
  سوالی داشتم ایا این امکان هست که در دوره پریمدیکال برای انگلستان هم ازمون دهیم و باید ازمون ورودی را در همان کشور انگلستان بدهیم
  ممنون از پاسخ گویی شما

  • مشاور آریا ویزا ۱۴۰۰-۰۵-۰۷ در ۱۰:۰۳ ق.ظ

   سلام. آزمون ورودی انگلستان BMAT هست. با گذارندن دوره پری مدیکال و بخش های تکمیلی میتونید BMAT شرکت کنید. آزمون ورودی بی مت در کشورهای مختلف برگزار می شود.

 • سلام وقت بخیر. ببخشید در کنار دوره پری مدیکال میشه در کنارش برای آزمون آیمت هم ازمون داد؟

  • سلام. با توجه به اینکه بیش از ۸۰ % دوره پری مدیکال یا دوره پیش پزشکی با مباحث آزمون آیمت ایتالیا یکی هست، بله میتونید با گذراندن این دوره علاوه بر کشورهای دیگه، توی آزمون آیمت شرکت کنید. فقط باید روی درس هوش و منطق هم مجزا کار کنید.

*

code

مشاوره
مشاوره رایگان مشاوره واتس اپ تماس مستقیم

دوره نکته و تست آزمون آیمت ایتالیا 2022

شروع دوره: 25 تیر ماه 1401
#ظرفیت_محدود
ثبت درخواست مشاوره رایگان مشاوره در واتس اپ